(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

ΠΡΟΙΟΝΤΑ

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 4020 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 4020 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 21495808, emalloc: 20238184
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9176100
mage::app::init::system_config0.0014127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0011192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.008511,7840
mage::app::init::stores0.012011,138,8161,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00541473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00101157,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002311,9760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003312,2320
init_config_section:stores_greek0.002812,1360
mage::app::init_front_controller0.00211173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00161105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00086537,2480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0018133,3360
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00101437,4480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004874,6560
mage::dispatch::routers_match2.8840100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.055712,028,2082,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.03772111,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0095962569,9040
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0366138,2560
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00251126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006211,129,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00861518,4560
OBSERVER: log0.00581190,4160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0007137,3360
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0006134,2640
OBSERVER: pagecache0.0005119,6880
OBSERVER: persistent0.00105150,2400
OBSERVER: persistent_quote0.00061129,9120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004180,4880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.8278100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.006971304,688262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.00081346,8880
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004824,4080
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006129,5360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002522,9680
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0002522,9920
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0008171,1200
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0004158,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004149,168262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005116560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00641572,776524,288
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00631569,672524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00454416,184524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002410895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0013156,3440
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0012153,2480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.157718,515,8328,388,608
BLOCK: formkey0.00081153,5680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.005412832,7680
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001512840,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061286,6480
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061276,5600
BLOCK: root0.0005171,776262,144
BLOCK: head0.00051146,1920
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000419728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00044147,8720
BLOCK: js_cookies0.0003167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00041537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00032848,7520
BLOCK: after_body_start0.00041112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,8720
BLOCK: header0.0003166,7600
BLOCK: top.links0.0003169,176262,144
BLOCK: store_language0.0003168,2240
BLOCK: catalog.topnav0.00091179,152262,144
BLOCK: welcome0.0003165,0880
BLOCK: top.container0.0003157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0003166,1680
BLOCK: global_messages0.00061145,944262,144
BLOCK: footer0.00041101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0003165,6960
BLOCK: core_profiler0.0003157,232262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014243,7280
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081236,032262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,2960
BLOCK: top.search0.0004265,5280
BLOCK: return_link0.00081141,264262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071219,384262,144
BLOCK: right.poll0.00061114,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071165,456262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004185,1120
BLOCK: google_analytics0.0004170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0004172,304262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051176,8160
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,224262,144
BLOCK: addthis_smartlayers0.0003169,1120
BLOCK: top.search.content0.0003167,008262,144
BLOCK: 0.00102148,2320
BLOCK: store_currency0.0004166,888262,144
BLOCK: minicart0.00071212,408262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0006276,5920
BLOCK: footer.newsletter0.0003166,3440
BLOCK: ajaxcatalog0.0007179,712262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.109613,101,3843,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00523348,432524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002211,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001181,3840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005747166,128262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00162146,968262,144
OBSERVER: tax0.0011376,1760
OBSERVER: weee0.0006268,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00301396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002147,2000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003123,5760
BLOCK: category.products0.00311145,9120
BLOCK: product_list0.0005186,296262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00191104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004187,8480
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,320262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00061199,6400
BLOCK: catalog.category0.00181319,304524,288
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0007788,952262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.02601167,920524,288
OBSERVER: configurableswatches0.03762578,0081,048,576
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0065429,5360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.6233100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005914,8720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00668897,6480
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml2.619015,568,7526,029,312
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.02381503,640262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00333739,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02699037,5120
OBSERVER: sharingtool0.00239024,2320
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.02069043,8800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006126,672262,144
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.002018,2800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0004120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0004115,0080
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.34941794,392786,432
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0019138,2640
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.01001100,352262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form/contents.phtml0.0070192,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0004216,2080
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.30631450,224524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,8080
locale/currency0.30811499342,352524,288
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006143,8800
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005140,8320
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.01951118,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.00045510,3040
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.04665555,0640
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.01485572,9280
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0012126,1840
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0003118,6080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.328811,844,4001,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.251511,057,1281,048,576
OBSERVER: review0.23961638,840524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.2164277,3920
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02232461,448524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02061452,160524,288
OBSERVER: inventory0.00211139,224262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.01751296,904262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00021810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00131875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0004185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0008134,888262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.07051654,920786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0069117,8240
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001714,6640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00011911,0000
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0070939,016262,144
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0009119,5120
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.1745131,2000
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.995611,747,1282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0034889378,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.162420213,400262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/footer.phtml0.61891162,6480
frontend/smartwave/default/template/socialicons/socialicons.phtml0.002019,5360
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0005116,6800