(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

ΠΡΟΙΟΝΤΑ

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 4020 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 4020 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 21233664, emalloc: 19886944
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9984100
mage::app::init::system_config0.0009127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005511,7840
mage::app::init::stores0.007311,138,7921,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00311473,176524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071147,7840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002282,0880
init_config_section:stores_greek0.001912,1360
mage::app::init_front_controller0.00181173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00131105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00066537,2480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00081377,1600
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003824,4080
mage::dispatch::routers_match2.9765100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014511,974,0082,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0022257,832262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0013132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00171126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004611,129,1762,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00561518,3680
OBSERVER: log0.00351190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0005137,3280
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0005134,2640
OBSERVER: pagecache0.0003119,7040
OBSERVER: persistent0.00085150,2160
OBSERVER: persistent_quote0.00051129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003180,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.9615100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.042668303,5680
DISPATCH EVENT:model_load_before0.00061286,6000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003774,1680
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005129,5360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002512,9200
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0002512,9440
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0009171,0880
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0005158,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004149,1680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.006516560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00761567,384786,432
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00751564,280786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00464416,184262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001810895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0016156,312262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0015153,216262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.182018,569,4248,388,608
BLOCK: formkey0.00101154,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.005012432,576524,288
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001412440,272262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061246,4560
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051236,3760
BLOCK: root0.0006171,7600
BLOCK: head0.00061146,216262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000319728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00044147,8720
BLOCK: js_cookies0.0004167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00031537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00032848,7520
BLOCK: after_body_start0.00051112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0004165,8720
BLOCK: header0.0004166,7600
BLOCK: top.links0.0004169,1760
BLOCK: store_language0.0004168,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00101179,1520
BLOCK: welcome0.0004165,088262,144
BLOCK: top.container0.0004157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0004166,1680
BLOCK: global_messages0.00091151,648262,144
BLOCK: footer0.00051101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0004165,6960
BLOCK: core_profiler0.0004157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020291,2240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0088959568,1200
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081236,048262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,2960
BLOCK: top.search0.0005265,5280
BLOCK: return_link0.00101141,272262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081219,648262,144
BLOCK: right.poll0.00061114,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061165,456262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004185,1120
BLOCK: google_analytics0.0004170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0004172,304262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061176,8160
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,224262,144
BLOCK: addthis_smartlayers0.0004169,1120
BLOCK: top.search.content0.0515167,008262,144
BLOCK: 0.00082148,2320
BLOCK: store_currency0.0003166,888262,144
BLOCK: minicart0.00051212,408262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0003276,5920
BLOCK: footer.newsletter0.0003166,3440
BLOCK: ajaxcatalog0.0005179,7120
BLOCK: catalog.leftnav0.036213,101,4803,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00403348,536524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002211,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001181,3840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,6400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003647166,0720
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00122146,968262,144
OBSERVER: tax0.0008376,1760
OBSERVER: weee0.0004268,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00221396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0001147,2000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,5760
BLOCK: category.products0.00171145,9120
BLOCK: product_list0.0003186,304262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00131104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003187,8480
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,320262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00051199,6400
BLOCK: catalog.category0.05001319,304524,288
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0006278,432262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.02391167,920524,288
OBSERVER: configurableswatches0.03082578,224786,432
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0033429,5520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.6964100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004854,5840
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00488291,2720
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml2.693815,256,7765,767,168
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01341504,304262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00173638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01848435,5040
OBSERVER: sharingtool0.00158422,8880
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01428440,8160
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,672262,144
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0080
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.07451701,088786,432
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0014138,2560
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0010124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.05421436,920524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,8080
DISPATCH EVENT:checkout_quote_init0.050115040
locale/currency0.00601499329,176262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006143,9280
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005140,8880
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.01141148,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.00035510,3040
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.02105555,1680
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.00895572,9040
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0011126,1520
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0003118,5760
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.514511,839,9041,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.402111,057,2721,048,576
OBSERVER: review0.39491638,776786,432
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.3270277,312262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.06712461,464524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01721452,176524,288
OBSERVER: inventory0.00201139,2240
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.01451296,920262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00021810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00101875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0003185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0005134,9520
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.10801652,280786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0039117,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00011911,0000
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0526939,016262,144
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0009119,5280
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.1140131,4640
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml1.964911,715,2082,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0032889378,992524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.309620182,656262,144
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,6960