(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

ΠΡΟΙΟΝΤΑ

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 4020 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 4020 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 21233664, emalloc: 19993072
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.2782100
mage::app::init::system_config0.0010127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005511,7840
mage::app::init::stores0.007711,138,7921,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00351473,184524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00061147,7840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002282,0880
init_config_section:stores_greek0.001912,1360
mage::app::init_front_controller0.00191173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00056537,2480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011133,3360
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00071377,1600
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003824,4160
mage::dispatch::routers_match1.2557100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014512,028,2722,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00172112,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0080959568,1280
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0007138,2800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00151126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,129,1122,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00611518,5040
OBSERVER: log0.00401190,4480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0005137,3680
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0005134,3040
OBSERVER: pagecache0.0003119,7040
OBSERVER: persistent0.00085150,2320
OBSERVER: persistent_quote0.00051129,9120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003180,4880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.2406100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.004468302,536262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.00051286,6000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002774,1680
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005129,5360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002512,9200
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0002512,9440
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006171,1200
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0003158,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0003149,168262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004016560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00441572,768524,288
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00431569,664524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00304416,176524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001310895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0009156,3440
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0008153,2480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.067818,515,8728,388,608
BLOCK: formkey0.00061153,5680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.003712432,5760
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001112440,2720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041246,4560
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041236,3760
BLOCK: root0.0004171,776262,144
BLOCK: head0.00041146,1920
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000219728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034147,8720
BLOCK: js_cookies0.0002167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00031537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00022848,7520
BLOCK: after_body_start0.00031112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0002165,8720
BLOCK: header0.0002166,7600
BLOCK: top.links0.0003169,176262,144
BLOCK: store_language0.0002168,2240
BLOCK: catalog.topnav0.00071179,152262,144
BLOCK: welcome0.0002165,0880
BLOCK: top.container0.0002157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0002166,1680
BLOCK: global_messages0.00051145,944262,144
BLOCK: footer0.00041101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0002165,6960
BLOCK: core_profiler0.0002157,248262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0010243,7440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061236,032262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0015481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,2960
BLOCK: top.search0.0003265,5280
BLOCK: return_link0.00061141,272262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061219,360262,144
BLOCK: right.poll0.00041114,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041165,456262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003185,1120
BLOCK: google_analytics0.0003170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0003172,304262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041176,8160
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002167,224262,144
BLOCK: addthis_smartlayers0.0003169,1120
BLOCK: top.search.content0.0002166,992262,144
BLOCK: 0.00072148,2320
BLOCK: store_currency0.0003166,888262,144
BLOCK: minicart0.00051212,392262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0003276,5920
BLOCK: footer.newsletter0.0002166,3440
BLOCK: ajaxcatalog0.0005179,712262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.034013,101,4403,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00343348,432524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001211,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001181,3840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002947166,064262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00122146,968262,144
OBSERVER: tax0.0008376,1760
OBSERVER: weee0.0004268,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00211396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0001147,2000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,5760
BLOCK: category.products0.00161145,9120
BLOCK: product_list0.0003186,304262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00131104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003187,8480
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,320262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00051199,6400
BLOCK: catalog.category0.00141319,304524,288
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003278,432262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.02101167,920524,288
OBSERVER: configurableswatches0.02782578,224786,432
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0051429,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.1382100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004854,5840
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00438291,272262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml1.135615,324,1045,767,168
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01321503,680262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00173638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01778435,5040
OBSERVER: sharingtool0.00158422,8880
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01368440,8160
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,672262,144
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0080
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.02301700,664786,432
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0013138,2560
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0010124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00361436,472524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,8080
locale/currency0.00531499329,016262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,9120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,8880
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.01101148,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.00035510,3040
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.02055555,1680
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.00855572,952262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0011126,1520
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0002118,5760
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.117611,844,0241,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.055111,057,2001,048,576
OBSERVER: review0.04811638,696786,432
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0303277,248262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01712461,448524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01601452,160524,288
OBSERVER: inventory0.00161139,2240
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.01371296,904262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00011810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00091875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0003185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0005134,9520
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.05601654,728786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0039117,8240
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001014,6640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00011911,0000
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0057939,032262,144
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0009119,5120
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0602131,4640
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.909011,746,8722,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0030889378,984262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.151020213,400524,288
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,7280