(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Ζεστό νερό

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 1435 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 1435 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18456040
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7248100
mage::app::init::system_config0.0009127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0006192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005511,7840
mage::app::init::stores0.009811,138,8161,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00371473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00101147,7840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003282,0880
init_config_section:stores_greek0.003512,1360
mage::app::init_front_controller0.00301173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00032514,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0016133,3360
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004533,1280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002422,4960
mage::dispatch::routers_match1.6962100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.070212,028,2082,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0004133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.04592111,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001715491,5600
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0354138,2560
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00271126,8000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0007129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007111,129,1602,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01341518,4560
OBSERVER: log0.01101190,4160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0006137,3360
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0006134,2640
OBSERVER: pagecache0.0003119,6880
OBSERVER: persistent0.00105150,2320
OBSERVER: persistent_quote0.00051129,9120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003180,4880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.6251100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.004428274,056262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003442,5680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005129,5360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007171,1360
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0004158,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004149,168262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005016560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00531572,400524,288
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00531569,296524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00454416,208524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001810895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0010156,3440
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0010153,2480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.298718,595,1208,388,608
BLOCK: formkey0.00071153,5680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.007112332,5280
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001912340,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071226,3280
BLOCK: root0.0005171,760262,144
BLOCK: head0.00041146,1920
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000519728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054147,8720
BLOCK: js_cookies0.0003167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00051537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042848,7520
BLOCK: after_body_start0.00041112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,8720
BLOCK: header0.0003166,7600
BLOCK: top.links0.0003169,176262,144
BLOCK: store_language0.0003168,2240
BLOCK: catalog.topnav0.00071179,152262,144
BLOCK: welcome0.0003165,0880
BLOCK: top.container0.0002157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0003166,1680
BLOCK: global_messages0.00051145,944262,144
BLOCK: footer0.00041101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0003165,6960
BLOCK: core_profiler0.0002157,232262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016243,7200
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131236,032262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0028481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,2960
BLOCK: top.search0.0007265,5280
BLOCK: return_link0.00111141,264262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00091219,360262,144
BLOCK: right.poll0.00071114,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071165,456262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005185,1120
BLOCK: google_analytics0.0004170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0006172,304262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00081176,8160
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,224262,144
BLOCK: addthis_smartlayers0.0004169,1120
BLOCK: top.search.content0.0004166,992262,144
BLOCK: 0.00122148,2320
BLOCK: store_currency0.0004166,896262,144
BLOCK: minicart0.00081212,392262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0006276,5920
BLOCK: footer.newsletter0.0004166,3440
BLOCK: ajaxcatalog0.0008179,712262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.186613,101,4083,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00573348,432524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002211,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002181,3840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043422,6400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005347166,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00192146,968262,144
OBSERVER: tax0.0012376,1760
OBSERVER: weee0.0007268,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00411396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002147,2000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004123,5760
BLOCK: category.products0.00781225,2480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001152,9440
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.01111515,8080
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.00481570,2560
BLOCK: product_list0.0007186,296262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00371104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0008187,848262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0007166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00131199,640262,144
BLOCK: catalog.category0.00301319,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0006278,4320
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.06971167,896524,288
OBSERVER: configurableswatches0.12882592,3201,048,576
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0060429,496262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.2884100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006844,5360
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00507179,6560
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml1.217613,754,7683,670,016
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.02581503,808262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00373638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02558335,0400
OBSERVER: sharingtool0.00228322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01968340,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005126,6720
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001718,2800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0004120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0004115,0080
CACHE_URL0.01662274,400524,288
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.08961623,896786,432
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0020138,1920
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0518124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00681436,464262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003133,8080
locale/currency0.0037115255,912262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009143,9120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007140,8880
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.0183172,088262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0018126,7920
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0004118,5760
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.377411,927,9042,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.265411,139,2881,310,720
OBSERVER: review0.20581706,664786,432
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.18902145,1760
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01742461,464524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01611452,176524,288
OBSERVER: inventory0.00161139,224262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.01381296,912262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00011810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00091875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0003185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0008134,9520
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.10611654,584524,288
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0042110,0880
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001114,6640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022413,8400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0061939,0240
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0029127,4080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0279136,0720
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.67751354,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.00048831,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0154929,008262,144
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0004116,6880