(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Ζεστό νερό

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 11 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 11 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
[profiler]
Memory usage: real: 18612224, emalloc: 18267640
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4317100
mage::app::init::system_config0.0018127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0013192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.011011,7840
mage::app::init::stores0.012711,138,7761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00561473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00081147,7840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002282,0880
init_config_section:stores_greek0.003112,1360
mage::app::init_front_controller0.00291173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00211105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00022514,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0019133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003533,1280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002422,4880
mage::dispatch::routers_match0.3916100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.019611,973,9922,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0004133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0017257,840262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0006132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007011,129,1522,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00781518,3680
OBSERVER: log0.00501190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0008137,3280
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0007134,2640
OBSERVER: pagecache0.0004119,7040
OBSERVER: persistent0.00115150,2160
OBSERVER: persistent_quote0.00061129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004180,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3711100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.005328275,0880
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002442,5680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006129,5360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0008171,1040
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0004158,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004149,1680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005216560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00581572,336786,432
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00571569,232786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00344416,176262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001410895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0011156,416262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0010153,320262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.081918,989,9448,650,752
BLOCK: formkey0.00071154,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.004412332,5280
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001212340,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041226,3280
BLOCK: root0.0004171,7600
BLOCK: head0.00051146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000319728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00044147,8720
BLOCK: js_cookies0.0003167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00031537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00032848,7520
BLOCK: after_body_start0.00041112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,8720
BLOCK: header0.0003166,7600
BLOCK: top.links0.0003169,1760
BLOCK: store_language0.0003168,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00081179,1520
BLOCK: welcome0.0003165,096262,144
BLOCK: top.container0.0003157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0003166,1680
BLOCK: global_messages0.00061151,648262,144
BLOCK: footer0.00041101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0003165,6960
BLOCK: core_profiler0.0003157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013291,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00109355,4560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061236,032262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,2960
BLOCK: top.search0.0004265,5280
BLOCK: return_link0.00071141,264262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071219,376262,144
BLOCK: right.poll0.00071114,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071165,456262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005185,1120
BLOCK: google_analytics0.0005170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0005172,304262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00081176,8160
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,224262,144
BLOCK: addthis_smartlayers0.0003169,1120
BLOCK: top.search.content0.0003166,992262,144
BLOCK: 0.00082148,2320
BLOCK: store_currency0.0003166,888262,144
BLOCK: minicart0.00061212,392262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0004276,5920
BLOCK: footer.newsletter0.0003166,3440
BLOCK: ajaxcatalog0.0005179,736262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.039813,443,0723,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00453348,440524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001141,1920
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001111,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002947166,136262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00122146,968262,144
OBSERVER: tax0.0008376,1760
OBSERVER: weee0.0004268,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00211396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0001147,2000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,5760
locale/currency0.002131252,184262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,6560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0002186,5440
BLOCK: category.products0.00281225,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001152,9440
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00631515,8080
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.00311570,2560
BLOCK: product_list0.0003186,2960
BLOCK: product_list_toolbar0.00131104,960262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003187,8480
BLOCK: bml.center.logo0.0002166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00051199,640262,144
BLOCK: catalog.category0.00131319,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003278,4320
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00541167,920524,288
OBSERVER: configurableswatches0.01292583,8241,048,576
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0030429,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2650100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004844,5360
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00386977,5440
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.249213,254,3923,407,872
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01311504,344524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00173638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01868335,0400
OBSERVER: sharingtool0.00168322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01438340,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,8000
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0320
CACHE_URL0.01262245,8960
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.02031340,128262,144
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0014138,0160
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0010124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00151152,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,808262,144
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.0106172,1040
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0011126,7920
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0002118,5760
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.099811,904,0162,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.034311,120,3201,048,576
OBSERVER: review0.02661696,216524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00782134,7680
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01822461,448524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01641452,160524,288
OBSERVER: inventory0.00171139,224262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.01391296,904262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00011810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00091875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0003185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0005134,888262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.06161649,088786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.003518,8960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00012112,1360
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0062939,024262,144
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0015122,6880
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0119136,0720
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.09061175,4880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7360
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0059713,0160
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0004116,6800