(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Ζεστό νερό

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 165 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 165 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18622992
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.9408100
mage::app::init::system_config0.0023127,9920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0065196,5440
mage::app::init::config::load_cache0.006111,8080
mage::app::init::stores0.043511,160,6801,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0010113,7280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.02371484,712786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00081147,8080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,7360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002282,0640
init_config_section:stores_greek0.002812,1440
mage::app::init_front_controller0.00731178,1040
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00561107,8320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0011157,4160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0012144,9040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00032514,5920
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0018133,7760
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004533,2000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002422,3920
mage::dispatch::routers_match0.8381100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.049811,989,6642,097,152
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0017134,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0053258,912262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0038133,1680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00611129,7120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012130,3360
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007511,130,6401,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02661526,6960
OBSERVER: log0.01271191,3760
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0025136,6560
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0024137,1200
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0023134,0480
OBSERVER: pagecache0.0017119,4560
OBSERVER: persistent0.00695153,5280
OBSERVER: persistent_session0.001415,6960
OBSERVER: persistent_quote0.00321133,3920
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0015181,2160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.7816100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.021328281,456524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003442,5760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0020130,5920
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0032172,3200
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.001116,8240
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0019159,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0003149,1680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004016560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.02201580,216524,288
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.02191577,112524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.01424421,552262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003710896,5520
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0019157,1920
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0018154,0960
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.192018,796,6248,912,896
BLOCK: formkey0.00401156,384262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.004612332,816524,288
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001412340,2080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041226,3440
BLOCK: root0.0008172,1600
BLOCK: head0.00161146,912262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000219728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034148,0480
BLOCK: js_cookies0.0004167,8720
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00051537,4880
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00022848,7840
BLOCK: after_body_start0.00071113,048262,144
BLOCK: global_notices0.0004166,1520
BLOCK: header0.0005167,0400
BLOCK: top.links0.0008169,4960
BLOCK: store_language0.0007168,560262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00251180,9440
BLOCK: welcome0.0005165,400262,144
BLOCK: top.container0.0005158,0480
BLOCK: breadcrumbs0.0005166,4960
BLOCK: global_messages0.00171152,696262,144
BLOCK: footer0.00081102,3120
BLOCK: global_cookie_notice0.0004165,9760
BLOCK: core_profiler0.0005157,528262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0005158,5440
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0051292,912524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001310261,1600
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00201237,3440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0036483,4960
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,680262,144
BLOCK: top.search0.0006265,824262,144
BLOCK: return_link0.00101141,9040
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00431221,472524,288
BLOCK: right.poll0.00151115,1920
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101166,2080
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005185,4000
BLOCK: google_analytics0.0009170,624262,144
BLOCK: wishlist_link0.0005172,6560
BLOCK: wishlist_sidebar0.00141177,720262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,5280
BLOCK: addthis_smartlayers0.0006169,5200
BLOCK: top.search.content0.0005167,3520
BLOCK: 0.00112148,856262,144
BLOCK: store_currency0.0005167,3200
BLOCK: minicart0.00171213,520262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0007276,9120
BLOCK: footer.newsletter0.0004166,664262,144
BLOCK: ajaxcatalog0.0007180,0480
BLOCK: catalog.leftnav0.101213,209,4803,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00693351,656262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002211,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001181,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,6800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.010547168,928262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00712150,208262,144
OBSERVER: tax0.0046378,128262,144
OBSERVER: weee0.0025269,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,8400
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5680
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00261397,5360
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0001147,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,8000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003123,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.00023312,2720
BLOCK: category.products0.01051228,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001152,9600
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.01171515,7600
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.00471571,2880
BLOCK: product_list0.0014186,8880
BLOCK: product_list_toolbar0.00551105,952262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0017188,7440
BLOCK: bml.center.logo0.0006166,6160
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00121200,680262,144
BLOCK: catalog.category0.00801323,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0007279,1200
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0007168,0000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.01321170,296524,288
OBSERVER: configurableswatches0.03072594,024524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0067429,8400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.5154100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004844,8000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00446978,1680
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.503413,712,7763,670,016
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.02291513,280262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00193638,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02498335,6000
OBSERVER: sharingtool0.00238323,2480
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01938340,7520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020127,9680
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001518,6800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0008121,2640
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0006115,7920
CACHE_URL0.00932250,352262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.06571639,744786,432
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0034139,5840
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0019125,3600
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.02921447,744786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0005134,2560
locale/currency0.014963259,8400
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0025145,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0023142,0320
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.0215173,3440
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0022128,2880
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0009119,4720
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/ajaxcatalog/ajax.phtml0.0006110,0560
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.202911,997,5122,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.086611,197,0401,310,720
OBSERVER: review0.06881765,2881,310,720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01732192,664262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.04962470,8881,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.04751460,6881,048,576
OBSERVER: inventory0.00661141,592262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.03931302,584786,432
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00021810,8320
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00141876,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0004185,3280
OBSERVER: bundle_observer0.001317,0640
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0013135,4480
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.10761664,008786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0084110,4960
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.002614,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022212,7520
frontend/smartwave/porto/template/review/helper/summary_short.phtml0.001198,0000
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001499,4880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0089939,856524,288
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0027125,2080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0255136,6160
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.16831223,128262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0062715,0320
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0011117,6240