(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Ζεστό νερό

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 14 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 14 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18557288
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8157100
mage::app::init::system_config0.0013127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0009192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.007011,7840
mage::app::init::stores0.009011,138,7761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00411473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071147,7600
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002282,0880
init_config_section:stores_greek0.002112,1360
mage::app::init_front_controller0.00231173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00161105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00022514,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0014133,3360
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003533,1280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002422,4960
mage::dispatch::routers_match0.7880100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.145311,986,7122,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0016134,056262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0034258,1440
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0026132,7280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00541129,3200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012130,8080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007011,129,8242,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.12551526,3920
OBSERVER: log0.11761191,5280
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0017136,7040
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0016137,0800
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0016134,0240
OBSERVER: pagecache0.0011119,6240
OBSERVER: persistent0.00375155,2800
OBSERVER: persistent_quote0.00171131,2320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009181,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.6402100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.013228280,256524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003442,5760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012130,6000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0005110,0000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0023172,1200
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0014159,0480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0003149,1840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004116560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.04411579,224786,432
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.04401576,128786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.01344420,832524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002310896,6160
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0018157,1120
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0018154,0160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.181218,795,2408,650,752
BLOCK: formkey0.00471156,3920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.004612332,7520
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001612340,4560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051236,4640
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041226,3520
BLOCK: root0.0009172,0800
BLOCK: head0.00181146,9600
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000319728,5360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034147,9280
BLOCK: js_cookies0.0004167,8320
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00051537,4080
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00022848,784262,144
BLOCK: after_body_start0.00071113,0320
BLOCK: global_notices0.0004166,160262,144
BLOCK: header0.0005167,0480
BLOCK: top.links0.0008169,4560
BLOCK: store_language0.0007168,5280
BLOCK: catalog.topnav0.00251180,696262,144
BLOCK: welcome0.0005165,3520
BLOCK: top.container0.0005157,952262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0005166,5040
BLOCK: global_messages0.00171152,624262,144
BLOCK: footer0.00081102,3680
BLOCK: global_cookie_notice0.0004166,2080
BLOCK: core_profiler0.0005157,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0005158,560262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0027292,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00119355,7360
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00211237,336262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0035483,4640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,6960
BLOCK: top.search0.0006265,8480
BLOCK: return_link0.00101141,992262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00421222,352524,288
BLOCK: right.poll0.00141115,3200
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101166,2320
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005185,3920
BLOCK: google_analytics0.0009170,680262,144
BLOCK: wishlist_link0.0005172,6880
BLOCK: wishlist_sidebar0.00141177,6000
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,472262,144
BLOCK: addthis_smartlayers0.0006169,5600
BLOCK: top.search.content0.0005168,328262,144
BLOCK: 0.00112148,8240
BLOCK: store_currency0.0005167,2320
BLOCK: minicart0.00171213,840262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0007276,9520
BLOCK: footer.newsletter0.0004166,6480
BLOCK: ajaxcatalog0.0007180,040262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.099813,206,4403,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00573351,392262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001141,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001111,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,6400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.008147168,9200
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00742150,432262,144
OBSERVER: tax0.0048378,360262,144
OBSERVER: weee0.0026269,6400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00301397,4720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002147,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7840
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003123,9200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0001186,6400
BLOCK: category.products0.00601228,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001152,9600
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00951515,8000
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.00401571,264262,144
BLOCK: product_list0.0009186,8320
BLOCK: product_list_toolbar0.00281105,872262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0014188,6000
BLOCK: bml.center.logo0.0005166,6560
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00121200,728262,144
BLOCK: catalog.category0.00831323,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0007279,1200
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0007168,008262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.01031170,312262,144
OBSERVER: configurableswatches0.02392585,584262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0033429,8960
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3781100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004844,7520
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00396876,7680
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.366313,703,8403,670,016
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.02331513,320524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00183638,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02198335,6240
OBSERVER: sharingtool0.00198323,0560
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01698340,7040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0021127,8880
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001418,6560
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0008121,3360
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0006115,7600
CACHE_URL0.00922245,664262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.04831641,216524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0029139,5200
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0015127,4000
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.02421447,336524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0005134,2240
locale/currency0.012839258,056262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016145,2960
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015142,1200
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.0121173,2640
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0022128,4720
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0009119,5840
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.160412,027,8562,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.068011,233,1441,310,720
OBSERVER: review0.05421809,9201,310,720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00562236,960262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.04682471,3041,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.04521461,3601,048,576
OBSERVER: inventory0.00661141,864262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.03681302,848786,432
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00021810,8000
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00121876,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0003185,3280
OBSERVER: bundle_observer0.001417,1280
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0013135,4480
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.08601657,624786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.006319,6480
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001414,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021911,0480
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001299,4480
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0077939,5120
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0021120,2560
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0302136,4400
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.08571184,8640
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0040612,4320
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0010117,5440