(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Ζεστό νερό

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 14 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 14 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 18364096
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5540100
mage::app::init::system_config0.0019127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0014192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.010411,7840
mage::app::init::stores0.014811,138,7841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00651473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00091147,7840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003282,0880
init_config_section:stores_greek0.003712,1360
mage::app::init_front_controller0.00351173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0004143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00032514,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0021133,3360
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005533,1280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002422,4960
mage::dispatch::routers_match0.5105100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.024111,973,9282,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0005133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0024257,816262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0009132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00261126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008011,129,1122,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01021518,3680
OBSERVER: log0.00661190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0006135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0009137,3280
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0008134,2640
OBSERVER: pagecache0.0005119,7040
OBSERVER: persistent0.00135150,2160
OBSERVER: persistent_quote0.00091129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005180,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4851100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.006928275,0880
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003442,5680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012129,5360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0012171,1040
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0007158,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0006149,1680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.008916560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00991572,344786,432
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00971569,240786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00574416,184262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002810895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0019156,424262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0018153,328262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.132118,703,2568,388,608
BLOCK: formkey0.00111154,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.005512332,5280
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001612340,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051226,3280
BLOCK: root0.0006171,7600
BLOCK: head0.00071146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000319728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00044147,8720
BLOCK: js_cookies0.0005167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00031537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00032848,7520
BLOCK: after_body_start0.00061112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0005165,8720
BLOCK: header0.0004166,7600
BLOCK: top.links0.0005169,1760
BLOCK: store_language0.0005168,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00121179,1520
BLOCK: welcome0.0005165,088262,144
BLOCK: top.container0.0005157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0005166,1680
BLOCK: global_messages0.00091151,648262,144
BLOCK: footer0.00061101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0004165,6960
BLOCK: core_profiler0.0003157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015291,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00139355,4560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101236,040262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0026481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,2960
BLOCK: top.search0.0005265,5280
BLOCK: return_link0.00111141,264262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00101219,360262,144
BLOCK: right.poll0.00071114,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071165,480262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005185,1120
BLOCK: google_analytics0.0005170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0005172,312262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071176,8160
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,224262,144
BLOCK: addthis_smartlayers0.0003169,1120
BLOCK: top.search.content0.0003166,992262,144
BLOCK: 0.00082148,2320
BLOCK: store_currency0.0003166,888262,144
BLOCK: minicart0.00061212,392262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0004276,5920
BLOCK: footer.newsletter0.0003166,3440
BLOCK: ajaxcatalog0.0005179,712262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.081113,156,3603,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00683348,456524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001141,1920
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001111,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005647166,128262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00202146,968262,144
OBSERVER: tax0.0013376,1760
OBSERVER: weee0.0007268,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00291396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002147,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0001186,5440
BLOCK: category.products0.00371225,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001152,9440
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.01061515,8080
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.00441570,2560
BLOCK: product_list0.0003186,2960
BLOCK: product_list_toolbar0.00191104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003187,856262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00051199,664262,144
BLOCK: catalog.category0.00141319,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003278,4320
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00581167,944524,288
OBSERVER: configurableswatches0.01412578,152786,432
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0060429,5120
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3134100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005844,5280
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00476876,4960
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.302213,637,3603,670,016
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01331504,504524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00173638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02318335,040262,144
OBSERVER: sharingtool0.00198322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01778340,168262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,6800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0003120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0080
CACHE_URL0.00872245,656262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.02731624,152524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0014138,0160
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0010124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00391436,888524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,808262,144
locale/currency0.002139252,6960
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,9200
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,8960
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.0146172,0960
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0021126,8080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0005118,5920
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/loading_mask.phtml0.001113,8640
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.127011,998,1762,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.039911,216,8241,048,576
OBSERVER: review0.03131798,416786,432
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00682236,968262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02152461,448262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02011452,136262,144
OBSERVER: inventory0.00261139,2000
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.01671296,904262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00011810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00111875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0003185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0005134,8880
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.07951646,152786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.003618,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021911,0000
frontend/smartwave/porto/template/review/helper/summary_short.phtml0.001397,6720
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001399,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0092939,0320
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0012119,4800
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0324136,0720
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.08511180,224262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0042612,040262,144
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,6800