(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Ζεστό νερό

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 58 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 58 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 18344896
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8849100
mage::app::init::system_config0.0010127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005611,7840
mage::app::init::stores0.008911,138,7761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00441473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00111147,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003282,0880
init_config_section:stores_greek0.001912,1360
mage::app::init_front_controller0.00191173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00032514,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0016133,3360
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005533,1280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002422,4960
mage::dispatch::routers_match0.8602100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.015711,974,0642,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0013257,816262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0004132,448262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,129,1042,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00701518,5120
OBSERVER: log0.00471190,3520
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004135,8320
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0006137,3440
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0005134,2800
OBSERVER: pagecache0.0003119,7040
OBSERVER: persistent0.00095150,2400
OBSERVER: persistent_quote0.00051129,8880
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003180,4640
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.8422100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.004128275,0960
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003442,5680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005129,5360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007171,1040
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0004158,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004149,168262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004016560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.01071574,576524,288
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.01061571,472524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00824417,728524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.084010895,8000
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0010156,4240
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0009153,3280
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.241018,718,4248,650,752
BLOCK: formkey0.00071154,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.005212332,5280
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001512340,1120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051226,3280
BLOCK: root0.0004171,760262,144
BLOCK: head0.00041146,1920
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000319728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034147,8720
BLOCK: js_cookies0.0004167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00031537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00032848,760262,144
BLOCK: after_body_start0.00041112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,8720
BLOCK: header0.0003166,7600
BLOCK: top.links0.0004169,176262,144
BLOCK: store_language0.0003168,2240
BLOCK: catalog.topnav0.00091179,1520
BLOCK: welcome0.0004165,104262,144
BLOCK: top.container0.0003157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0004166,1680
BLOCK: global_messages0.00081151,624262,144
BLOCK: footer0.00051101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0003165,6960
BLOCK: core_profiler0.0003157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016291,2240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00129657,2400
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061236,040262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,2960
BLOCK: top.search0.0003265,528262,144
BLOCK: return_link0.00061141,2640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061219,736262,144
BLOCK: right.poll0.00041114,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041165,456262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003185,1120
BLOCK: google_analytics0.0003170,176262,144
BLOCK: wishlist_link0.0002172,3040
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041176,832262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002167,2240
BLOCK: addthis_smartlayers0.0003169,1120
BLOCK: top.search.content0.0002166,9920
BLOCK: 0.00072148,2320
BLOCK: store_currency0.0003166,8880
BLOCK: minicart0.00051212,392262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0003276,5920
BLOCK: footer.newsletter0.0002166,3440
BLOCK: ajaxcatalog0.0009180,120262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.183213,167,3923,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.07803348,424524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002161,2880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002131,1440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00063422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.100147167,152262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00642147,632262,144
OBSERVER: tax0.0015376,192262,144
OBSERVER: weee0.0049269,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00381397,2880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002147,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0003136,7200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004123,8800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0002207,2720
BLOCK: category.products0.00811225,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001152,9440
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00931515,8080
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.00431570,2560
BLOCK: product_list0.0019186,6240
BLOCK: product_list_toolbar0.00581105,376262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0027188,5760
BLOCK: bml.center.logo0.0010166,656262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00201200,6880
BLOCK: catalog.category0.00241319,304524,288
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0005278,432262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.01531168,864524,288
OBSERVER: configurableswatches0.03532585,6801,048,576
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0089429,632262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.5622100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005844,5200
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00476876,5120
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.549513,595,3283,670,016
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01951504,008262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00263638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02238335,0160
OBSERVER: sharingtool0.00198322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01708340,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006126,6720
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001418,2800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0004120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0004115,0160
CACHE_URL0.00962245,8720
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.03251624,160524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0020138,0160
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0014124,6080
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00501436,856524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,8160
locale/currency0.002641252,784262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007143,9120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006140,8880
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.0159172,1200
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0018127,1360
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0007118,9200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.249311,945,0002,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.063011,152,1361,310,720
OBSERVER: review0.04271727,120786,432
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01062164,648262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02872461,456524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02671452,168524,288
OBSERVER: inventory0.00281139,2160
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.02281296,920524,288
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00021810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00171875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0005185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0019135,8080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.08961657,040786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0065110,4400
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001914,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022011,5680
frontend/smartwave/porto/template/review/helper/summary_short.phtml0.001398,0000
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001599,4240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0091939,344262,144
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0020121,7440
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0243136,4080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.20711189,904262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0063612,3840
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0004116,6800