(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Ζεστό νερό

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 28 εώς 36 από 1435 στο σύνολο

  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 28 εώς 36 από 1435 στο σύνολο

  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6
[profiler]
Memory usage: real: 19660800, emalloc: 18649528
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.2554100
mage::app::init::system_config0.0023128,0160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0067196,2480
mage::app::init::config::load_cache0.007111,8160
mage::app::init::stores0.052311,161,0801,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0010113,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.02781484,872786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00081147,8000
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,7600
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002282,0880
init_config_section:stores_greek0.002612,1520
mage::app::init_front_controller0.00801178,0000
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00591107,7840
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0014157,4160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0016145,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00022514,6240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0019133,7040
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004533,1760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002422,4480
mage::dispatch::routers_match1.1403100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.048511,989,0802,097,152
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0020134,2960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0042258,824262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0027133,0720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00631129,4960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013130,3200
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.013011,130,4881,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02021526,4080
OBSERVER: log0.01131191,4160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0029136,6880
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0020137,0720
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0019134,0480
OBSERVER: pagecache0.0010119,4400
OBSERVER: persistent0.00425153,3920
OBSERVER: persistent_quote0.00191133,2160
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0010181,2880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.0842100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.013528281,696524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002442,5280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0013130,6640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003110,0240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0023172,2800
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0015159,1520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0003149,2160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004016560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.01931580,240524,288
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.01921577,144524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.01404421,520262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002910896,6640
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0019157,2560
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0018154,1600
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.197118,739,3688,912,896
BLOCK: formkey0.00401156,464262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.004712332,744524,288
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001512340,2560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051236,4320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041226,3280
BLOCK: root0.0009172,1680
BLOCK: head0.00171147,008262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000319728,5280
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034148,2000
BLOCK: js_cookies0.0006167,8720
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00051537,5120
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00032848,7840
BLOCK: after_body_start0.00081113,0480
BLOCK: global_notices0.0006166,152262,144
BLOCK: header0.0008167,0320
BLOCK: top.links0.0010169,4960
BLOCK: store_language0.0008168,536262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00331180,9600
BLOCK: welcome0.0006165,408262,144
BLOCK: top.container0.0007158,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0006166,4880
BLOCK: global_messages0.00181152,672262,144
BLOCK: footer0.00081102,2960
BLOCK: global_cookie_notice0.0004165,9760
BLOCK: core_profiler0.0005157,536262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0005158,5440
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0053293,024262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001715593,3040
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00201237,3920
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0035483,5600
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,712262,144
BLOCK: top.search0.0006265,832262,144
BLOCK: return_link0.00101141,9200
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00431221,608524,288
BLOCK: right.poll0.00151115,2720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101166,1920
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005185,4320
BLOCK: google_analytics0.0009170,624262,144
BLOCK: wishlist_link0.0005172,7040
BLOCK: wishlist_sidebar0.00141177,752262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,5040
BLOCK: addthis_smartlayers0.0006169,5680
BLOCK: top.search.content0.0005167,3760
BLOCK: 0.00112148,888262,144
BLOCK: store_currency0.0005167,2800
BLOCK: minicart0.00171213,456262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0008276,9440
BLOCK: footer.newsletter0.0004166,680262,144
BLOCK: ajaxcatalog0.0007180,0480
BLOCK: catalog.leftnav0.109413,152,3043,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00683351,552262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002211,5600
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001181,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,6960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.009647168,8000
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00812150,616262,144
OBSERVER: tax0.0053378,280262,144
OBSERVER: weee0.0029269,8720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5840
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00281397,5600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0001147,3520
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0006124,2160
BLOCK: category.products0.00661228,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001152,9600
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.01031515,7840
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.00381571,016262,144
BLOCK: product_list0.0009186,8880
BLOCK: product_list_toolbar0.00321105,736262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0015188,4880
BLOCK: bml.center.logo0.0007166,6160
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00121200,720262,144
BLOCK: catalog.category0.00811323,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0007279,2800
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0007167,856262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.01531170,248262,144
OBSERVER: configurableswatches0.02932582,456262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0054429,6880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.8262100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004844,6720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00437180,1840
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.813213,781,5203,932,160
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.02341513,400524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00193638,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02148335,7360
OBSERVER: sharingtool0.00198323,1520
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01658340,7840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020128,0720
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001518,6960
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0008121,2240
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0006115,7520
CACHE_URL0.00992265,624524,288
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.05431639,520524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0030139,8320
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0015125,3440
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.02621447,392524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0006134,3040
locale/currency0.0147115261,9760
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016145,3520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014142,2160
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.0163173,0800
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0021128,2720
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0009119,3760
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/ajaxcatalog/ajax.phtml0.0006110,0320
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.267511,921,8001,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.184711,131,8561,310,720
OBSERVER: review0.17041711,6481,310,720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.10502138,872262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.06352471,2481,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.05991461,2401,048,576
OBSERVER: inventory0.01331141,6480
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.04461302,9761,048,576
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00021810,8240
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00141876,4240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0004185,2800
OBSERVER: bundle_observer0.001417,0080
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0013135,4000
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.07521655,056524,288
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0054111,0800
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001715,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00011810,4960
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001299,5040
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0082939,5600
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0013118,6640
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0263136,6480
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.42351359,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.00058833,0240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,9280
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0198926,6800
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0012117,5840