(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Ζεστό νερό

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 783 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 783 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 18612224, emalloc: 18364488
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6812100
mage::app::init::system_config0.0010127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005611,7840
mage::app::init::stores0.009811,138,8001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00441473,200524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00101147,7840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003282,0880
init_config_section:stores_greek0.002712,1360
mage::app::init_front_controller0.00281173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00211105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0284143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00042514,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0021133,3360
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005533,1280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003422,4960
mage::dispatch::routers_match1.6248100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.023611,973,9762,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0005133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018257,832262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0005132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00231126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006911,129,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01151518,3680
OBSERVER: log0.00841190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0006135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0008137,3280
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0007134,2640
OBSERVER: pagecache0.0004119,7040
OBSERVER: persistent0.00125150,2160
OBSERVER: persistent_quote0.00081129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005180,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.6002100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.004728275,088262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003442,5680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006129,5360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0008171,1040
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0005158,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005149,1680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005616560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00881572,336786,432
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00871569,232786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00404416,176262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002610895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0009156,416262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0009153,320262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.282718,703,2408,388,608
BLOCK: formkey0.00061154,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.006412332,5280
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001712340,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061226,3280
BLOCK: root0.0004171,7600
BLOCK: head0.00041146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000419728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054147,8720
BLOCK: js_cookies0.0002167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00041537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00032848,7520
BLOCK: after_body_start0.00031112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0002165,8720
BLOCK: header0.0002166,7600
BLOCK: top.links0.0002169,1760
BLOCK: store_language0.0445168,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00131179,1520
BLOCK: welcome0.0008165,096262,144
BLOCK: top.container0.0009157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0007166,1680
BLOCK: global_messages0.00171151,648262,144
BLOCK: footer0.00111101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0007165,6960
BLOCK: core_profiler0.0005157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0005158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0018291,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002013177,9520
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101236,032262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0028481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,2960
BLOCK: top.search0.0006265,5280
BLOCK: return_link0.00111141,264262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00101219,376262,144
BLOCK: right.poll0.00071114,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071165,456262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005185,1120
BLOCK: google_analytics0.0004170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0004172,304262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071176,8160
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,224262,144
BLOCK: addthis_smartlayers0.0005169,1120
BLOCK: top.search.content0.0004166,992262,144
BLOCK: 0.00122148,2320
BLOCK: store_currency0.0004166,888262,144
BLOCK: minicart0.00081212,392262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0006276,5920
BLOCK: footer.newsletter0.0004166,3440
BLOCK: ajaxcatalog0.0008179,736262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.177613,156,3843,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.05813348,440524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002211,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002181,3840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.007247166,136262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00162146,968262,144
OBSERVER: tax0.0011376,1760
OBSERVER: weee0.0006268,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00251396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002147,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.00036021,3280
BLOCK: category.products0.00361225,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001152,9440
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.01401515,8080
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.00441570,2560
BLOCK: product_list0.0003186,2960
BLOCK: product_list_toolbar0.00451104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003187,848262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00051199,640262,144
BLOCK: catalog.category0.00151319,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003278,4320
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.01001167,920524,288
OBSERVER: configurableswatches0.02132583,8881,048,576
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0080429,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.2843100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005844,5360
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00546876,4960
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml1.262013,625,9043,407,872
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.06681504,480524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00193638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02678335,0400
OBSERVER: sharingtool0.00238322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.02048340,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,6800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0011115,0080
CACHE_URL0.01832257,960262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.02921624,192524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0019138,0160
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0014124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00481436,888524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003133,808262,144
locale/currency0.002773254,3200
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006143,9120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005140,8880
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.0129172,1360
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0013126,7920
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0003118,5760
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/loading_mask.phtml0.051313,8640
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.320411,907,4082,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.139311,123,9281,048,576
OBSERVER: review0.12771699,760524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.09162138,3120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03502461,448524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.03201452,160524,288
OBSERVER: inventory0.00471139,224262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.02631296,904262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00031810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00201875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0005185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0007134,888262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.17151649,200786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.006019,6640
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001614,5680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022112,1360
frontend/smartwave/porto/template/review/helper/summary_short.phtml0.001197,6720
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001299,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0086938,904262,144
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0025122,9920
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0890136,0880
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.68611253,352262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0658618,6480
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0006116,6880