(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Θέρμανση

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 23 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 23 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 18394768
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.0435100
mage::app::init::system_config0.0024127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0015192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.013311,7840
mage::app::init::stores0.015211,138,8001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0003113,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00651473,200524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00081147,7840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002282,0880
init_config_section:stores_greek0.002912,1360
mage::app::init_front_controller0.00271173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00201105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00054224,1840
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0014133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0007894,8560
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003593,3040
mage::dispatch::routers_match0.9937100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.081011,973,9922,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0004133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019257,840262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0008132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.056411,129,1522,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01991518,3680
OBSERVER: log0.01661190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0007135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0010137,3280
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0009134,2640
OBSERVER: pagecache0.0005119,7040
OBSERVER: persistent0.00125150,2160
OBSERVER: persistent_quote0.00071129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005180,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.9118100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.005845287,192262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0005804,2960
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003543,0640
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007129,5360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002261,7200
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0002261,7440
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0008171,1040
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0005158,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005149,1680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005916560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00961572,336786,432
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00951569,232786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00494416,176262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001810895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0015156,424262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0014153,328262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.179818,703,2088,388,608
BLOCK: formkey0.00071154,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.004912332,5280
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001212340,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041226,3280
BLOCK: root0.0006171,7600
BLOCK: head0.00101146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000319728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034147,8720
BLOCK: js_cookies0.0002167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00031537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00022848,7520
BLOCK: after_body_start0.00031112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0002165,8720
BLOCK: header0.0006166,7600
BLOCK: top.links0.0003169,1760
BLOCK: store_language0.0002168,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00071179,1520
BLOCK: welcome0.0003165,088262,144
BLOCK: top.container0.0002157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0004166,1680
BLOCK: global_messages0.00061151,648262,144
BLOCK: footer0.00031101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0002165,6960
BLOCK: core_profiler0.0002157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0012291,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001712876,1760
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061236,032262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,2960
BLOCK: top.search0.0003265,5280
BLOCK: return_link0.00061141,264262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061219,352262,144
BLOCK: right.poll0.00041114,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071165,456262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003185,1120
BLOCK: google_analytics0.0003170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0003172,312262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041176,8160
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005167,224262,144
BLOCK: addthis_smartlayers0.0007169,1120
BLOCK: top.search.content0.0003166,992262,144
BLOCK: 0.00072148,2320
BLOCK: store_currency0.0003166,888262,144
BLOCK: minicart0.00121212,392262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0004276,5920
BLOCK: footer.newsletter0.0003166,3440
BLOCK: ajaxcatalog0.0005179,728262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.095213,156,3683,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00403348,432524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001141,1920
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001111,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003347166,144262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00122146,968262,144
OBSERVER: tax0.0008376,1760
OBSERVER: weee0.0004268,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00241396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002147,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.00035218,5120
BLOCK: category.products0.00351225,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0002326,0720
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.01763232,5360
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.00823271,6640
BLOCK: product_list0.0003186,3040
BLOCK: product_list_toolbar0.00141104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003187,848262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00051199,648262,144
BLOCK: catalog.category0.00141319,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003278,4320
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00591167,944524,288
OBSERVER: configurableswatches0.01612578,144786,432
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0033429,5360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.7025100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005844,5200
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00446674,3760
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.686413,658,1123,670,016
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01391504,488524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00193638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02278335,0480
OBSERVER: sharingtool0.00198322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01758340,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,6720
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0080
CACHE_URL0.01302256,152262,144
frontend/base/default/template/page/html/notices.phtml0.048312,4160
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.02771624,200524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0015138,0160
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0011124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00381436,888524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,808262,144
locale/currency0.0022113256,2400
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,9120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,8880
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.0153172,1440
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0011126,7760
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0003118,5760
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.273911,958,3442,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.089411,184,5761,048,576
OBSERVER: review0.07891766,176786,432
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00802204,7200
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.06982461,456524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.06851452,144524,288
OBSERVER: inventory0.00171139,200262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.06591296,904262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00021810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00131875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0004185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0007134,8880
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.18021642,344786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.005819,1840
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001214,3360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021911,0000
frontend/smartwave/porto/template/review/helper/summary_short.phtml0.001197,6720
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001199,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0550939,0320
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0013119,4880
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.1012131,8640
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.20711236,960262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0130416,9520
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0004116,6800