(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Ατομικές μονάδες αερίου

Δεν υπάρχουν προϊόντα που να ταιριάζουν με την επιλογή.

[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15104288
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4551100
mage::app::init::system_config0.0009127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0006192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005511,7840
mage::app::init::stores0.007611,138,7921,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00341473,176524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004534,8560
init_config_section:stores_greek0.001912,1360
mage::app::init_front_controller0.00171173,752262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00131105,096262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.0001106,0080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0254133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003362,3120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001191,3840
mage::dispatch::routers_match0.4088100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.016911,973,9922,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0015257,816262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0005132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005111,129,1602,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00771518,3840
OBSERVER: log0.00481190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0007137,3360
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0006134,2640
OBSERVER: pagecache0.0004119,6880
OBSERVER: persistent0.00115150,2320
OBSERVER: persistent_quote0.00071129,8960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005180,4720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3911100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.005028275,0880
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002271,7520
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001141,1440
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007129,5360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001131,0960
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0001131,1200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0008171,1360
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0004158,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0032149,648262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.007416560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00941570,416524,288
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00931567,312524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00362378,816262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00188893,0720
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0015156,336262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0013153,240262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.163017,212,8007,077,888
BLOCK: formkey0.00091154,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00469831,3280
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00139836,7360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0005985,2080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0005985,1760
BLOCK: root0.0006171,7600
BLOCK: head0.00061146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000419728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054147,8720
BLOCK: js_cookies0.0004167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00051537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042848,7520
BLOCK: after_body_start0.00051112,528262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,8720
BLOCK: header0.0475166,7600
BLOCK: top.links0.0004169,1760
BLOCK: store_language0.0004168,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00101179,1520
BLOCK: welcome0.0004165,088262,144
BLOCK: top.container0.0004157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0004166,1680
BLOCK: global_messages0.00081151,624262,144
BLOCK: footer0.00051101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0003165,6960
BLOCK: core_profiler0.0003157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016291,2240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00031710,4560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081236,056262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,2960
BLOCK: top.search0.0005265,5280
BLOCK: return_link0.00091141,264262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081219,416262,144
BLOCK: right.poll0.00061114,4160
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061165,464262,144
BLOCK: google_analytics0.0004170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0004172,3040
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061176,832262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,2240
BLOCK: addthis_smartlayers0.0004169,128262,144
BLOCK: top.search.content0.0004166,9920
BLOCK: 0.00112148,232262,144
BLOCK: store_currency0.0004166,8880
BLOCK: minicart0.00081212,392262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0005276,592262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004166,3440
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004185,5920
BLOCK: ajaxcatalog0.0008179,712262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.014211,658,7761,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00472340,752524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004237196,3120
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,5840
BLOCK: category.products0.05261231,376262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.006199,9040
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.0024969,1920
BLOCK: product_list0.0003186,2960
BLOCK: product_list_toolbar0.00201105,288262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004187,8480
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00071199,696262,144
BLOCK: catalog.category0.00151319,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0004278,4320
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,448262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00331198,8880
OBSERVER: configurableswatches0.01132579,832524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0052460,9680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.1958100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003543,0800
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00213338,3120
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.186811,966,5442,359,296
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01651504,432524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00173537,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01335331,6960
OBSERVER: sharingtool0.00115315,8800
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01035331,6000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,6720
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001818,2800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0004120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0004115,1360
CACHE_URL0.00632118,5440
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.09081647,840524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0015138,1920
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0016124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00581436,648524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,8080
locale/currency0.00301250,640262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008143,6720
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007140,6480
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/topmenu.phtml0.0654193,1440
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.004314,2800
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0010111,4800
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.01691593,528524,288
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01101448,880524,288
OBSERVER: review0.0027159,7360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.002722,6080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0006134,9520
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.0013157,3120
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0004131,0560
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.002412,3360
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0002116,6800