(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Ύδρευση-Αποχέτευση

Αύξουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 67 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Αύξουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 67 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18493632
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5325100
mage::app::init::system_config0.0017127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.009711,7840
mage::app::init::stores0.012811,138,7761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00591473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071127,6800
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002281,8320
init_config_section:stores_greek0.004212,1360
mage::app::init_front_controller0.00261173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00201105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00021911,1200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0015133,3360
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003472,8400
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001362,2080
mage::dispatch::routers_match0.4940100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.017911,973,9442,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0013257,824262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0005132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006011,129,1202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00761518,3680
OBSERVER: log0.00521190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0006137,3280
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0005134,2640
OBSERVER: pagecache0.0004119,7040
OBSERVER: persistent0.00095150,2560
OBSERVER: persistent_quote0.00061129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004180,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4754100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.004322270,8640
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002382,2800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001311,9600
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006129,5360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007171,0880
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0004158,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004149,1680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005216560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.0006141,312262,144
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.0005138,208262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.136219,196,9529,175,040
BLOCK: formkey0.00071153,5440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.004312332,5280
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001212340,0800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041226,3280
BLOCK: root0.0015175,4000
BLOCK: head0.00281146,848262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000319728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034147,8720
BLOCK: js_cookies0.0005167,8400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00051537,3760
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00032848,7520
BLOCK: after_body_start0.00081113,056262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,8720
BLOCK: header0.0006167,0240
BLOCK: top.links0.0003169,176262,144
BLOCK: store_language0.0008168,5280
BLOCK: catalog.topnav0.00311180,632262,144
BLOCK: welcome0.0003165,0880
BLOCK: top.container0.0006157,9760
BLOCK: breadcrumbs0.0006166,4720
BLOCK: global_messages0.00061151,376262,144
BLOCK: footer0.00101102,4400
BLOCK: global_cookie_notice0.0004165,696262,144
BLOCK: core_profiler0.0008157,5040
BLOCK: cms_footer_links0.0006158,5440
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0012291,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00099255,2640
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00071236,024262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0030482,2880
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,616262,144
BLOCK: top.search0.0007265,8400
BLOCK: return_link0.00081141,5280
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00461221,088524,288
BLOCK: right.poll0.00041114,4640
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051165,5040
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003185,136262,144
BLOCK: google_analytics0.0009170,5280
BLOCK: wishlist_link0.0002172,3040
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041176,840262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,5360
BLOCK: addthis_smartlayers0.0005169,400262,144
BLOCK: top.search.content0.0005167,3200
BLOCK: 0.00122148,560262,144
BLOCK: store_currency0.0005167,1680
BLOCK: minicart0.00181213,296262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0008276,8400
BLOCK: footer.newsletter0.0004166,672262,144
BLOCK: ajaxcatalog0.0007180,5680
BLOCK: catalog.leftnav0.064613,621,4723,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00703340,096262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001161,5920
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001131,0880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001810796,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.008847168,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00173215,480262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00332145,472262,144
OBSERVER: tax0.0007373,608262,144
OBSERVER: weee0.0026269,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00261397,3440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0001147,2560
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003123,8960
BLOCK: category.products0.00591227,720262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.005499,9040
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.0027970,0000
BLOCK: product_list0.0008186,8000
BLOCK: product_list_toolbar0.00321106,528262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0014189,1520
BLOCK: bml.center.logo0.0005166,6400
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00121200,6960
BLOCK: catalog.category0.00761323,520524,288
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0007279,072262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0008167,9040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00911170,328524,288
OBSERVER: configurableswatches0.02412581,312786,432
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0063436,8000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3161100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003844,5600
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00356472,8080
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.305013,808,7763,670,016
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.02041496,400262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00203638,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00828313,8880
OBSERVER: sharingtool0.00168322,7760
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00408319,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0019127,8560
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001318,6240
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0007121,2480
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0006115,728262,144
CACHE_URL0.00862237,624262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.04001636,456786,432
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0013138,2480
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0014126,4800
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.01631445,256786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0005134,4400
locale/currency0.004845255,7920
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014145,1040
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013142,0160
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.0159173,2880
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0013127,9200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0004119,0160
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.125312,130,8402,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.049911,342,0401,310,720
OBSERVER: review0.03461922,8481,048,576
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01512360,000524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01792461,584524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01671452,280524,288
OBSERVER: inventory0.00191139,2160
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.01421296,904262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00011810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00091875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0003185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0013135,5120
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.06731654,048786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0051110,3440
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001614,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00011810,4320
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001199,4000
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0073939,4560
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0010118,4080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0074114,2160
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.10021240,2160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0001176,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,8000
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.002928,2400
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,7360