(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Ύδρευση-Αποχέτευση

Αύξουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 67 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Αύξουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 67 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 18406664
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8827100
mage::app::init::system_config0.0010127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.005511,7840
mage::app::init::stores0.022411,138,7681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00381473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.05081127,6800
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002281,8320
init_config_section:stores_greek0.002512,1360
mage::app::init_front_controller0.00291173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00211105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00021911,1200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0014133,3360
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004472,8400
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002362,2080
mage::dispatch::routers_match0.8427100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.016911,974,0402,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0013257,824262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0004132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005211,129,1522,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00791518,4320
OBSERVER: log0.00561190,4080
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0006135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0006137,3760
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0005134,3120
OBSERVER: pagecache0.0003119,7040
OBSERVER: persistent0.00095150,2320
OBSERVER: persistent_quote0.00051129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004180,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.8252100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.004122270,8160
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002382,2800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001311,9600
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005129,5360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0009171,0880
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0005158,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004149,1680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004416560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.0006141,312262,144
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.0005138,208262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.200719,159,8408,912,896
BLOCK: formkey0.00061153,5440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.004612332,504262,144
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001212340,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041226,3280
BLOCK: root0.0004171,8800
BLOCK: head0.00041146,200262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000419728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054147,8720
BLOCK: js_cookies0.0003167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00041537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042848,7520
BLOCK: after_body_start0.00031112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,8720
BLOCK: header0.0003166,7600
BLOCK: top.links0.0003169,1760
BLOCK: store_language0.0003168,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00071179,1520
BLOCK: welcome0.0003165,088262,144
BLOCK: top.container0.0002157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0002166,1680
BLOCK: global_messages0.00061151,368262,144
BLOCK: footer0.00041101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0002165,6960
BLOCK: core_profiler0.0002157,232262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0516291,2240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00129254,8560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061236,024262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017481,328262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,2960
BLOCK: top.search0.0005265,5280
BLOCK: return_link0.00061141,2640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061219,216262,144
BLOCK: right.poll0.00041114,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051165,456262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003185,1120
BLOCK: google_analytics0.0004170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0004172,304262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061176,9680
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,200262,144
BLOCK: addthis_smartlayers0.0004169,1120
BLOCK: top.search.content0.0004166,992262,144
BLOCK: 0.00112147,7200
BLOCK: store_currency0.0004166,888262,144
BLOCK: minicart0.00061212,408262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0003276,5920
BLOCK: footer.newsletter0.0003166,3440
BLOCK: ajaxcatalog0.0005180,224262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.101713,613,4643,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00373348,448524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001161,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001131,1440
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001810795,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006147166,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.05343215,464262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00122144,6640
OBSERVER: tax0.0008373,6160
OBSERVER: weee0.0004268,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00221396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0001147,2000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,5760
BLOCK: category.products0.00401225,2800
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.004399,9040
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.0024969,1920
BLOCK: product_list0.0004186,296262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00251104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0021187,8480
BLOCK: bml.center.logo0.0005166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00101199,640262,144
BLOCK: catalog.category0.00221319,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003278,432262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.05961168,032524,288
OBSERVER: configurableswatches0.12352574,640786,432
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0097436,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.5490100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004844,5520
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.05146472,7120
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.537713,760,8883,670,016
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01581488,032262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00313638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00898313,9440
OBSERVER: sharingtool0.00178322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00438319,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,6720
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0080
CACHE_URL0.00842237,744262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.02041623,888786,432
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0014138,200262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0009124,7120
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00351436,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,8080
locale/currency0.002045252,976262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,9120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,8880
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.0102172,152262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0009126,8400
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0002118,5920
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.281112,112,6962,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.101211,336,2561,310,720
OBSERVER: review0.03691921,4481,048,576
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01052359,992524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02532461,456524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02361452,168524,288
OBSERVER: inventory0.00251139,2240
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.02031296,912262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00041810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00151875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0005185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0510134,9520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.050422,8560
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.12141643,512786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.006119,680262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001914,6320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021810,4320
frontend/smartwave/porto/template/review/helper/summary_short.phtml0.001197,6720
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001199,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0078938,992262,144
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0008117,6800
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0087113,8400
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.20231235,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0002176,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.047427,9120
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,6800