(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Καμινάδες

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 330 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 330 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 18612224, emalloc: 18263696
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5684100
mage::app::init::system_config0.0018127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0013192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.010311,7840
mage::app::init::stores0.014011,138,7761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00621473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00091147,7840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002311,9760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003311,9760
init_config_section:stores_greek0.003512,1360
mage::app::init_front_controller0.00331173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.0002179,9840
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0021133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003472,8400
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001352,1520
mage::dispatch::routers_match0.5265100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.022911,973,9922,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0005133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0023257,848262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0009132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00341126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007911,129,1522,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00841518,3680
OBSERVER: log0.00621190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0006135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0008137,3280
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0007134,2640
OBSERVER: pagecache0.0003119,7040
OBSERVER: persistent0.00085150,2160
OBSERVER: persistent_quote0.00051129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003180,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.5027100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.004223271,5280
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002382,2800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001301,9120
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005129,5360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006171,1040
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0003158,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0003149,648262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004316560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.01361784,168786,432
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.01351781,064786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00324416,192262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002110895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0014156,5280
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0013153,4320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.128418,493,4008,126,464
BLOCK: formkey0.00241153,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.006412332,5280
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001712340,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061226,3280
BLOCK: root0.0006171,776262,144
BLOCK: head0.00051146,1920
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000519728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054147,8720
BLOCK: js_cookies0.0004167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00051537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00052848,7520
BLOCK: after_body_start0.00051112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,8720
BLOCK: header0.0003166,7600
BLOCK: top.links0.0004169,176262,144
BLOCK: store_language0.0004168,2240
BLOCK: catalog.topnav0.00091179,152262,144
BLOCK: welcome0.0003165,0880
BLOCK: top.container0.0003157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0003166,1680
BLOCK: global_messages0.00081151,624262,144
BLOCK: footer0.00051101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0003165,6960
BLOCK: core_profiler0.0003157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017291,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00109757,8160
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081236,032262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0025481,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,2960
BLOCK: top.search0.0006265,5280
BLOCK: return_link0.00081141,2640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081219,520262,144
BLOCK: right.poll0.00111114,4160
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061165,472262,144
BLOCK: google_analytics0.0003170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0003172,3040
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061176,832262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006167,2240
BLOCK: paypaluk.partner.cart_sidebar.shortcut0.002111,3280
BLOCK: addthis_smartlayers0.0006169,112262,144
BLOCK: top.search.content0.0005166,9920
BLOCK: 0.00142148,232262,144
BLOCK: store_currency0.0004166,8880
BLOCK: minicart0.00091212,392262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0006276,5920
BLOCK: footer.newsletter0.0005166,352262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0006185,5920
BLOCK: ajaxcatalog0.0013179,7120
BLOCK: catalog.leftnav0.064712,945,7763,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00643348,520524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002231,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001201,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033422,4400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006347166,0640
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00162146,984262,144
OBSERVER: tax0.0010376,1760
OBSERVER: weee0.0005268,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00281396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002147,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0001136,7200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0001259,0080
BLOCK: category.products0.00481225,112262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.004977,9360
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.0024768,8400
BLOCK: product_list0.0005186,3040
BLOCK: product_list_toolbar0.00271104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0005187,872262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00091199,640262,144
BLOCK: catalog.category0.00221319,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0005380,5360
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00841167,944524,288
OBSERVER: configurableswatches0.01952580,8721,048,576
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0069429,5280
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3401100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004844,5360
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00376775,4560
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.329113,544,9123,407,872
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01691504,408524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00213638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02008335,0480
OBSERVER: sharingtool0.00178322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01538340,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006126,6720
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001318,2800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0003120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0080
CACHE_URL0.00832235,432262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.04181707,336524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0014138,0160
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.00941103,2880
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form/contents.phtml0.0067196,2080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0002216,0800
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00391436,968524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,8160
locale/currency0.002235252,328262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,6800
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,6560
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.0167142,4480
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0014126,7920
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0003118,5760
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.104811,842,7601,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.043311,059,9921,048,576
OBSERVER: review0.03181638,864524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0113277,3840
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01992461,480524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01711452,192524,288
OBSERVER: inventory0.00181139,248262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.01471296,912262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00011810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00101875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0003185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0008134,8880
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.05371647,936786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.004019,7600
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001014,5920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00012011,5680
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0055938,9680
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0011121,2800
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.002212,3200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.14801201,6240
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.003027,3520
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,6800