(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Ακάν

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 135 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 135 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18450224
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.9674100
mage::app::init::system_config0.0009127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005611,7840
mage::app::init::stores0.007811,138,7841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00361473,184524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.04881147,7760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002282,0880
init_config_section:stores_greek0.001912,1360
mage::app::init_front_controller0.00181173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00131105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00021911,1200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003543,1760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001372,2480
mage::dispatch::routers_match0.9448100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.054211,973,9762,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0014257,832262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0006132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00161126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.033211,129,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01741518,3680
OBSERVER: log0.01511190,3680
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0005137,3360
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0004134,2640
OBSERVER: pagecache0.0004119,6800
OBSERVER: persistent0.00085150,2320
OBSERVER: persistent_quote0.00051129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003180,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.8900100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.004128275,0880
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004452,6160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001322,0080
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007129,5360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001131,0960
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0001131,1120
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006171,1360
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0003158,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004149,648262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004416560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00441572,368524,288
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00431569,264524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00324416,176262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001310895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0009156,320262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0008153,224262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.173418,652,4328,388,608
BLOCK: formkey0.00061154,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.003812332,5280
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001112340,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031226,3280
BLOCK: root0.0004171,7600
BLOCK: head0.00041146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000319728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034147,8720
BLOCK: js_cookies0.0002167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00031537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00032848,7520
BLOCK: after_body_start0.00031112,528262,144
BLOCK: global_notices0.0002165,8720
BLOCK: header0.0002166,7600
BLOCK: top.links0.0002169,1760
BLOCK: store_language0.0003168,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00061179,1520
BLOCK: welcome0.0003165,096262,144
BLOCK: top.container0.0002157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0002166,1680
BLOCK: global_messages0.00051151,624262,144
BLOCK: footer0.00031101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0002165,6960
BLOCK: core_profiler0.0002157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0011291,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0016176104,5840
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051236,032262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0015481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,2960
BLOCK: top.search0.0004265,5280
BLOCK: return_link0.00061141,288262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061219,360262,144
BLOCK: right.poll0.00041114,4160
BLOCK: right.reports.product.compared0.00041165,464262,144
BLOCK: google_analytics0.0003170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0002172,3040
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041176,824262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002167,2240
BLOCK: addthis_smartlayers0.0003169,128262,144
BLOCK: top.search.content0.0003166,9920
BLOCK: 0.00082148,248262,144
BLOCK: store_currency0.0003166,8880
BLOCK: minicart0.00061212,408262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0004276,608262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002166,3440
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003185,5920
BLOCK: ajaxcatalog0.0005179,712262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.037613,101,3443,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00383348,432524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001181,3840
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001151,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003547166,064262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00112146,968262,144
OBSERVER: tax0.0008376,1760
OBSERVER: weee0.0004268,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00211396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0001147,2000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,5760
BLOCK: category.products0.05381228,800262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.004099,9040
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.0022969,1920
BLOCK: product_list0.0003186,2960
BLOCK: product_list_toolbar0.00151104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004187,856262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00051199,640262,144
BLOCK: catalog.category0.00141319,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003278,4320
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00601167,920524,288
OBSERVER: configurableswatches0.01512575,4241,048,576
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0040429,544262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.6945100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004844,5360
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00356674,3840
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.629213,755,8803,670,016
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01381504,424262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00173638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.11058335,0480
OBSERVER: sharingtool0.00168322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.10598340,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,6720
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0004115,0080
CACHE_URL0.06262265,224524,288
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.07421648,120524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0014138,2080
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0010124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00351436,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,8080
locale/currency0.0023213261,040262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,9120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,8880
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/topmenu.phtml0.0109193,160262,144
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.006114,2800
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0015111,4320
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.199411,932,3522,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.090511,154,3921,048,576
OBSERVER: review0.08101738,688524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01122177,2320
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02042461,456524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01901452,168524,288
OBSERVER: inventory0.00201139,224262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.01631296,904262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00021810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00121875,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0004185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Summary_Collection0.048414,9600
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0006134,952262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.10401643,376786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.003919,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00011810,4320
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0060939,144262,144
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0005117,6960
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.002712,3200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.32451382,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.000410336,4800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0164323,8400
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,6800