(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Θερμοστάτες

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 47 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 47 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 18612224, emalloc: 18248376
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5617100
mage::app::init::system_config0.0018127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0014192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.009711,7840
mage::app::init::stores0.013811,138,7841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00601473,184524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00091147,7840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002282,0880
init_config_section:stores_greek0.003712,1360
mage::app::init_front_controller0.00341173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0004143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00021911,1200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0017133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004543,1760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002372,2480
mage::dispatch::routers_match0.5206100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.025511,973,9762,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0005133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019257,832262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0006132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00261126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0007129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008011,129,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01191518,3680
OBSERVER: log0.00841190,3680
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0006135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0009137,3360
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0008134,2640
OBSERVER: pagecache0.0005119,6800
OBSERVER: persistent0.00125150,2320
OBSERVER: persistent_quote0.00091129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007180,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4941100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.006228275,0880
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003452,6160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002322,0080
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007129,5360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001131,0960
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0001131,1120
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0008171,1360
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0005158,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0047149,648262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.006416560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00771572,368524,288
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00761569,264524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00454416,176262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002410895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0013156,320262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0012153,224262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.128118,652,4888,388,608
BLOCK: formkey0.00221154,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.005812332,5280
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001412340,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091226,3280
BLOCK: root0.0009171,7600
BLOCK: head0.00181146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000819728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00044147,8720
BLOCK: js_cookies0.0003167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00041537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042848,7520
BLOCK: after_body_start0.00031112,528262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,8720
BLOCK: header0.0002166,7600
BLOCK: top.links0.0002169,1760
BLOCK: store_language0.0003168,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00071179,1520
BLOCK: welcome0.0003165,096262,144
BLOCK: top.container0.0005157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0002166,1680
BLOCK: global_messages0.00081151,624262,144
BLOCK: footer0.00031101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0019165,6960
BLOCK: core_profiler0.0002157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017291,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00119254,8560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081236,032262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0025481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,2960
BLOCK: top.search0.0005265,5280
BLOCK: return_link0.00101141,288262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00131219,360262,144
BLOCK: right.poll0.00071114,4160
BLOCK: right.reports.product.compared0.00261165,464262,144
BLOCK: google_analytics0.0005170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0004172,3040
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071176,824262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,2240
BLOCK: addthis_smartlayers0.0005169,128262,144
BLOCK: top.search.content0.0004166,9920
BLOCK: 0.00122148,248262,144
BLOCK: store_currency0.0004166,8880
BLOCK: minicart0.00081212,408262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0006276,608262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0006166,3440
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005185,5920
BLOCK: ajaxcatalog0.0008179,712262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.067613,101,3763,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00643348,456524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002151,2400
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001121,0960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004647166,064262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00172146,968262,144
OBSERVER: tax0.0010376,1760
OBSERVER: weee0.0006268,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00361396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002147,2000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,5760
BLOCK: category.products0.00581228,824262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.006899,9040
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.0023969,1920
BLOCK: product_list0.0003186,2960
BLOCK: product_list_toolbar0.00181104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003187,856262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0002166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00051199,640262,144
BLOCK: catalog.category0.00141319,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003278,4320
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00541167,920524,288
OBSERVER: configurableswatches0.01492600,7521,048,576
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0050429,544262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3317100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006844,5360
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00536674,3840
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.318513,587,2163,407,872
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01291504,496262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00173638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02148335,0480
OBSERVER: sharingtool0.00178322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01658340,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,6720
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0320
CACHE_URL0.01032231,968262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.04331650,688524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0014138,2080
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0010124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00351436,904262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,8080
locale/currency0.001923251,936262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,9120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,8880
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/topmenu.phtml0.0207195,712262,144
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.006614,2800
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0018111,4640
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/loading_mask.phtml0.001413,8640
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.139911,935,3762,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.051911,146,6961,048,576
OBSERVER: review0.04211705,664524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00772144,2160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03252461,448524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02941452,160524,288
OBSERVER: inventory0.00201139,224262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.02581296,904262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00081810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00451875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0003185,2240
OBSERVER: bundle_observer0.001116,6480
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0005134,9520
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.08141656,784524,288
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.004619,2800
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001214,4880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022715,5440
frontend/smartwave/porto/template/review/helper/summary_short.phtml0.001197,6720
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001199,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0078939,136262,144
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0053132,2080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.003612,3200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.10221224,9680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0001165,8400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.004238,0160
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0004116,6800