(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Θερμοστάτες

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 47 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 47 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 18612224, emalloc: 18240568
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.1502100
mage::app::init::system_config0.0016127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0010192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.009711,7840
mage::app::init::stores0.036111,138,7921,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00531473,176524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00091147,7840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003282,0880
init_config_section:stores_greek0.003312,1360
mage::app::init_front_controller0.00301173,752262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221105,096262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00031911,1200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0021133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0006543,1760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002372,2480
mage::dispatch::routers_match1.0887100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.020011,973,9922,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0004133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0028257,816262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0017132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00141126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005411,129,1602,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00941518,3840
OBSERVER: log0.00611190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0009137,3360
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0008134,2640
OBSERVER: pagecache0.0004119,6880
OBSERVER: persistent0.00115150,2320
OBSERVER: persistent_quote0.00071129,8960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005180,4720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.0677100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.005428275,0880
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003452,6160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002322,0080
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007129,5360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001131,0960
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0001131,1200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007171,1360
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0004158,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0077149,648262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.050016560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.03801567,496524,288
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.03781564,392524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00414416,192262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002010895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0013156,312262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0012153,216262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.191618,652,6248,388,608
BLOCK: formkey0.00091154,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.005412332,528524,288
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001512340,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051226,3280
BLOCK: root0.0005171,7600
BLOCK: head0.00051146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000419728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054147,8720
BLOCK: js_cookies0.0003167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00051537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042848,7520
BLOCK: after_body_start0.00041112,528262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,8720
BLOCK: header0.0003166,7600
BLOCK: top.links0.0003169,1760
BLOCK: store_language0.0003168,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00081179,1520
BLOCK: welcome0.0003165,088262,144
BLOCK: top.container0.0003157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0003166,1680
BLOCK: global_messages0.00071151,624262,144
BLOCK: footer0.00041101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0003165,6960
BLOCK: core_profiler0.0003157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014291,2240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00149254,8560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061236,048262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,2960
BLOCK: top.search0.0004265,5280
BLOCK: return_link0.00081141,264262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061219,592262,144
BLOCK: right.poll0.00051114,4160
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051165,464262,144
BLOCK: google_analytics0.0003170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0003172,3040
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051176,816262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,2240
BLOCK: addthis_smartlayers0.0003169,128262,144
BLOCK: top.search.content0.0364166,9920
BLOCK: 0.00142148,232262,144
BLOCK: store_currency0.0005166,8880
BLOCK: minicart0.00091212,392262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0007276,592262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004166,3440
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005185,5920
BLOCK: ajaxcatalog0.0008179,7120
BLOCK: catalog.leftnav0.104613,101,3763,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00603348,464524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002151,2400
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001121,0960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004647166,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00182146,968262,144
OBSERVER: tax0.0012376,1760
OBSERVER: weee0.0006268,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00291396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002147,2000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,5760
BLOCK: category.products0.00601228,824262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.005199,904262,144
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.0027969,1920
BLOCK: product_list0.0003186,3200
BLOCK: product_list_toolbar0.00161104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004187,856262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00061199,640262,144
BLOCK: catalog.category0.00141319,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003278,4320
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00571167,896524,288
OBSERVER: configurableswatches0.06662600,7601,048,576
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0643429,520262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.7654100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007844,5360
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00516674,3840
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.705413,584,2003,407,872
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.06711504,536262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00333638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.07598335,0480
OBSERVER: sharingtool0.00238322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.06968340,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006126,6720
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001118,2800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0003120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0320
CACHE_URL0.05732231,488262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.12021648,088524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0015138,1920
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0010124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00361436,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,8080
locale/currency0.002023251,920262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,9120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,8880
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/topmenu.phtml0.0646193,144262,144
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.006214,2800
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0017111,4800
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.365411,935,4322,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.104211,146,7281,048,576
OBSERVER: review0.04301705,664524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01172144,2160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02982461,448524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02791452,160524,288
OBSERVER: inventory0.00271139,224262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.02401296,904262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00021810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00181875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0005185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0007134,9520
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.19541656,808524,288
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.007519,2800
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001814,4880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032715,5440
frontend/smartwave/porto/template/review/helper/summary_short.phtml0.001397,6720
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001399,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0544939,1360
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0490132,2080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.004412,3200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.13121224,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0001165,8400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0001136,7200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.002838,0160
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,6800