(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Λέβητες αερίου επιδαπέδιοι

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 19 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 19 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 18438048
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.2611100
mage::app::init::system_config0.0015127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0010192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.008211,7840
mage::app::init::stores0.035911,138,7921,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.02841473,176524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00101147,7840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003282,0880
init_config_section:stores_greek0.003712,1360
mage::app::init_front_controller0.00321173,752262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241105,096262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00021911,1200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0023133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004543,1760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002372,2480
mage::dispatch::routers_match1.2009100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.029411,973,9922,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0005133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021257,816262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0009132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00261126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0007129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008011,129,1602,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01561518,3840
OBSERVER: log0.01221190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0006135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0009137,3360
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0008134,2640
OBSERVER: pagecache0.0005119,6880
OBSERVER: persistent0.00135150,2320
OBSERVER: persistent_quote0.00081129,8960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005180,4720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.1705100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.051828275,0960
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003452,6160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002322,0080
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0008129,5360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001131,0960
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0001131,1200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0009171,1040
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0005158,3600
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0039149,648262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.006416560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00691567,440524,288
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00681564,336524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00494416,192524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001810895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0013156,336262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0012153,240262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.295618,652,4488,388,608
BLOCK: formkey0.00201154,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.005712332,528786,432
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001612340,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051226,3280
BLOCK: root0.0006171,7600
BLOCK: head0.00061146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000319728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00044147,8720
BLOCK: js_cookies0.0004167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00041537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00032848,7520
BLOCK: after_body_start0.00051112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0004165,8720
BLOCK: header0.0003166,7600
BLOCK: top.links0.0004169,1760
BLOCK: store_language0.0004168,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00091179,1520
BLOCK: welcome0.0003165,088262,144
BLOCK: top.container0.0003157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0003166,1680
BLOCK: global_messages0.00071151,624262,144
BLOCK: footer0.00051101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0003165,6960
BLOCK: core_profiler0.0003157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017291,2240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001611467,8800
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081236,048262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,2960
BLOCK: top.search0.0004265,5280
BLOCK: return_link0.00091141,264262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081219,536262,144
BLOCK: right.poll0.05381114,4160
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061165,464262,144
BLOCK: google_analytics0.0004170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0003172,3040
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061176,816262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,2240
BLOCK: addthis_smartlayers0.0004169,112262,144
BLOCK: top.search.content0.0003166,9920
BLOCK: 0.00102148,248262,144
BLOCK: store_currency0.0003166,8880
BLOCK: minicart0.00071212,392262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0005276,592262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0003166,3440
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003185,5920
BLOCK: ajaxcatalog0.0006179,712262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.185013,101,2323,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00583348,536524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002141,1920
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001111,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004847166,064262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00192146,976262,144
OBSERVER: tax0.0012376,1760
OBSERVER: weee0.0007268,520262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00341396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002147,2000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004123,5760
BLOCK: category.products0.00921228,856262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.006099,904262,144
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.0032969,1920
BLOCK: product_list0.0005186,2960
BLOCK: product_list_toolbar0.00241104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0005187,880262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00091199,640262,144
BLOCK: catalog.category0.00231319,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0005278,4320
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00811167,920524,288
OBSERVER: configurableswatches0.01992578,224786,432
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0052429,544262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.7923100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005844,5360
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.05416977,5520
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.771813,767,0723,670,016
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.06971504,544262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00273638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02578335,0480
OBSERVER: sharingtool0.00228322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01988340,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006126,6720
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001618,2800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0004120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0004115,0080
CACHE_URL0.01662245,912262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.10451648,128524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0026138,1920
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0017124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00531436,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,8080
locale/currency0.003181254,744262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007143,9280
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006140,8880
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/topmenu.phtml0.0175193,168262,144
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.004714,2800
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0010111,5120
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.287412,064,7202,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.107211,285,0001,048,576
OBSERVER: review0.09511866,496786,432
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00702305,048262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.08692461,448262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.08571452,160262,144
OBSERVER: inventory0.00181139,2240
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.08291296,904262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00021810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00141875,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0635185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0009134,9520
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.17511645,312786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.006218,8000
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001214,2720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021911,0000
frontend/smartwave/porto/template/review/helper/summary_short.phtml0.001097,6720
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001099,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0070938,976262,144
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0012119,5200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.003112,3200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.24121271,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.00033913,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0122616,0080
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0006116,6800