(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Λέβητες αερίου επιδαπέδιοι

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 19 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 19 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
[profiler]
Memory usage: real: 19398656, emalloc: 18640224
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8327100
mage::app::init::system_config0.0015127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0010192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.008111,7840
mage::app::init::stores0.010011,138,7921,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00441473,176524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071147,6720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002282,0880
init_config_section:stores_greek0.002412,1360
mage::app::init_front_controller0.00211173,752262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00161105,096262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00021911,1520
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0015133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005543,1760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002372,2480
mage::dispatch::routers_match0.8022100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.040411,987,5362,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0020133,9920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0040258,1200
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0031132,7280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00601129,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013130,8560
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008211,129,7202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01751527,3840
OBSERVER: log0.00961191,5680
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0020136,7280
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0019137,1040
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0018134,0480
OBSERVER: pagecache0.0009119,6400
OBSERVER: persistent0.00385156,1520
OBSERVER: persistent_quote0.00171131,2480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009181,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.7593100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.049128280,480524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003452,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001322,0080
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012130,5840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003110,0320
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001131,1280
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0001131,0720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0022172,0400
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0014158,9760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0023149,6560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004316560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.01871579,120786,432
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.01861576,016786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.01344420,800524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003010896,5840
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0018156,9360
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0017153,8400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.175518,742,7768,388,608
BLOCK: formkey0.00391156,4560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.004412332,8640
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001412340,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051236,4640
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041226,3680
BLOCK: root0.0008172,0880
BLOCK: head0.00171146,9680
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000319728,5360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034147,9520
BLOCK: js_cookies0.0004167,8320
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00051537,3840
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00022848,8480
BLOCK: after_body_start0.00071113,0480
BLOCK: global_notices0.0004166,144262,144
BLOCK: header0.0006167,0480
BLOCK: top.links0.0008169,4880
BLOCK: store_language0.0007168,5360
BLOCK: catalog.topnav0.00261180,712262,144
BLOCK: welcome0.0005165,3520
BLOCK: top.container0.0005157,960262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0006166,5040
BLOCK: global_messages0.00171152,680262,144
BLOCK: footer0.00081102,3840
BLOCK: global_cookie_notice0.0004165,9680
BLOCK: core_profiler0.0005157,4080
BLOCK: cms_footer_links0.0005158,552262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0028292,3600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001211468,4480
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00211237,264262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0036483,504262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,6960
BLOCK: top.search0.0006265,8480
BLOCK: return_link0.00101141,968262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00431222,344524,288
BLOCK: right.poll0.00141115,4400
BLOCK: right.reports.product.compared0.00091166,1600
BLOCK: google_analytics0.0009170,5920
BLOCK: wishlist_link0.0005172,6480
BLOCK: wishlist_sidebar0.00141177,664262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,5120
BLOCK: addthis_smartlayers0.0005169,5200
BLOCK: top.search.content0.0005167,3040
BLOCK: 0.00122149,848262,144
BLOCK: store_currency0.0006167,256262,144
BLOCK: minicart0.00181213,6960
BLOCK: checkout.cart.totals0.0008276,944262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004166,6400
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005185,8880
BLOCK: ajaxcatalog0.0007180,016262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.088813,150,3043,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00633351,584262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001141,2240
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001111,0720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00023422,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.011147168,888262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00732150,864262,144
OBSERVER: tax0.0048378,576262,144
OBSERVER: weee0.0026269,8320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5680
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00261397,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0001147,3200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0005124,2720
BLOCK: category.products0.00861232,104262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.009299,8960
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.0040970,064262,144
BLOCK: product_list0.0009186,8960
BLOCK: product_list_toolbar0.00381105,8240
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0018188,672262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0006166,6240
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00141200,792262,144
BLOCK: catalog.category0.00941323,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0009279,0640
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0008167,8640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.01091170,368524,288
OBSERVER: configurableswatches0.03492585,576524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0061429,7440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.4905100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004844,5120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00396977,8480
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.479313,837,9123,932,160
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.02261513,928524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00183638,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02288335,760262,144
OBSERVER: sharingtool0.00208323,336262,144
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01768340,7840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020128,0800
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001418,6240
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0008121,3680
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0006115,8080
CACHE_URL0.00872246,592262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.15031666,672524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0029139,6640
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0014125,4480
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.03911449,960524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0005134,2080
locale/currency0.027981260,344262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0165145,0560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0164142,0080
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/topmenu.phtml0.0339194,9680
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.060914,6240
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0024112,6080
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/loading_mask.phtml0.001214,2320
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/ajaxcatalog/ajax.phtml0.0008110,0320
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.186212,094,7762,359,296
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.079211,301,1521,310,720
OBSERVER: review0.05491877,9281,310,720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00672305,136262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.04632471,3361,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.04451461,3681,048,576
OBSERVER: inventory0.00761141,504262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.03521303,072786,432
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00021810,8160
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00121876,3840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0003185,3520
OBSERVER: bundle_observer0.001317,1520
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0320
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0012135,3920
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.09781657,432786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.004719,6160
frontend/smartwave/porto/template/page/html/pager.phtml0.001214,5920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00011911,0000
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001199,4240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0075939,456524,288
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0224120,4480
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.003012,6480
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.09691277,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.00023914,2720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,8720
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0086616,4000
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0011117,6240