(+30) 210 20 21572
0item(s)

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!

Product was successfully added to your shopping cart.

Λέβητες αερίου επιδαπέδιοι

Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 19 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Φθίνουσα Ταξινόμηση

   

Είδη 1 εώς 9 από 19 στο σύνολο

  1. 1
  2. 2
  3. 3
[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 18443384
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8248100
mage::app::init::system_config0.0010127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005411,7840
mage::app::init::stores0.008511,138,7681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00411473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00081147,7840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002281,8320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002282,0880
init_config_section:stores_greek0.001912,1360
mage::app::init_front_controller0.00181173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00131105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00021911,1200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0010133,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004543,1760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002372,2480
mage::dispatch::routers_match0.8017100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.017411,973,9762,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0013257,832262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0004132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00151126,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004611,129,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00951518,3680
OBSERVER: log0.00721190,3680
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0005137,3360
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0005134,2640
OBSERVER: pagecache0.0003119,6800
OBSERVER: persistent0.00085150,2320
OBSERVER: persistent_quote0.00051129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003180,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.7837100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003628275,0880
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Process0.051121,4960
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002452,6160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001322,0080
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005129,5360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001131,0960
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0001131,1120
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006171,1040
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0003158,3600
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005149,648262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004616560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00571572,424524,288
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00551569,320524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00374416,192524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001510895,7920
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0013156,336262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0012153,240262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.202018,652,2488,388,608
BLOCK: formkey0.00091154,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.005012332,5280
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.001412340,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051226,3280
BLOCK: root0.0006171,7600
BLOCK: head0.00061146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000419728,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00064147,8720
BLOCK: js_cookies0.0004167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00041537,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042848,7520
BLOCK: after_body_start0.00051112,528262,144
BLOCK: global_notices0.0004165,8720
BLOCK: header0.0004166,7600
BLOCK: top.links0.0004169,1760
BLOCK: store_language0.0006168,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00111179,1520
BLOCK: welcome0.0004165,096262,144
BLOCK: top.container0.0004157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0004166,1680
BLOCK: global_messages0.00081151,624262,144
BLOCK: footer0.00041101,7280
BLOCK: global_cookie_notice0.0002165,6960
BLOCK: core_profiler0.0002157,224262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002158,2880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0012291,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001311467,8880
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061236,032262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0015481,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,2960
BLOCK: top.search0.0005265,5280
BLOCK: return_link0.00071141,288262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061219,360262,144
BLOCK: right.poll0.00061114,4160
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061165,464262,144
BLOCK: google_analytics0.0003170,1760
BLOCK: wishlist_link0.0004172,3040
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061176,816262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002167,2240
BLOCK: addthis_smartlayers0.0003169,120262,144
BLOCK: top.search.content0.0004166,9920
BLOCK: 0.00092148,248262,144
BLOCK: store_currency0.0002166,8880
BLOCK: minicart0.00051212,400262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0004276,616262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002166,3440
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003185,5920
BLOCK: ajaxcatalog0.0005179,712262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.155113,101,1203,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.05663348,472524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002141,1920
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001111,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00063422,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003347166,064262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00172146,976262,144
OBSERVER: tax0.0010376,1760
OBSERVER: weee0.0006268,520262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000132,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.00331396,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002147,2000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,5760
BLOCK: category.products0.00541228,856262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.003499,9040
REGULAR: Mage_Catalog_Model_Category::getCategoryIdUrl0.0020969,1920
BLOCK: product_list0.0003186,2960
BLOCK: product_list_toolbar0.00141104,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003187,872262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,3200
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00051199,640262,144
BLOCK: catalog.category0.00131319,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003278,4320
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00491167,920524,288
OBSERVER: configurableswatches0.05942578,248786,432
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0031429,544262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.5196100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004844,5360
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00436977,5600
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.508113,767,5843,670,016
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01341504,552262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00173638,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02008335,0480
OBSERVER: sharingtool0.00178322,6640
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.01548340,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006126,6800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2560
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0080
CACHE_URL0.00882246,392262,144
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type9.phtml0.07891648,104524,288
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0014138,1920
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0010124,5840
frontend/smartwave/porto/template/checkout/cart/minicart.phtml0.00351436,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,8080
locale/currency0.002181254,736262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,9360
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,8880
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/topmenu.phtml0.0598193,136262,144
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.003914,2800
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0010111,5120
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.204712,064,8002,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.079311,285,0641,048,576
OBSERVER: review0.02451866,536786,432
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00632305,048262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01752461,488524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01631452,176524,288
OBSERVER: inventory0.00171139,2240
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.01401296,912262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00011810,7120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00091875,5440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0003185,2240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001106,0080
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0005134,9520
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list.phtml0.12141645,328786,432
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.003818,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021911,0000
frontend/smartwave/porto/template/review/helper/summary_short.phtml0.001297,6720
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.001199,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0080938,976262,144
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0009119,5200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.002412,3200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.19661271,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.00023913,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Layer_Filter_Attribute0.0002136,7200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/filter.phtml0.0591616,0080
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,6800