Product was successfully added to your shopping cart.

AIRTECHNIC ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΕΝΩΣΗΣ Φ80 ΔΙΠΛΟΥ ΤΟΙΧΩΜΑΤΟΣ

Γράψτε πρώτος μια αξιολόγηση για αυτό το προϊόν

4,00 €

Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας | Κωδικός Προϊόντος: 2750

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16125776
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.4172100
mage::app::init::system_config0.0010127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005511,7840
mage::app::init::stores0.008111,138,7921,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00381473,176524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005565,0000
init_config_section:stores_greek0.001812,1360
mage::app::init_front_controller0.00181173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00131105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012133,3280
mage::dispatch::routers_match1.3941100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.026411,974,7202,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0013257,8160
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0004132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00231126,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007211,129,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01501519,1360
OBSERVER: log0.01121191,9280
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0008135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0012338,4080
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0009335,4560
OBSERVER: pagecache0.0005118,8960
OBSERVER: persistent0.00143149,8000
OBSERVER: persistent_quote0.00091129,9120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006180,4880
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view1.3672100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0003225,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0017196,176262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0013679,080262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.044122,182,3842,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0013198,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00089361,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00139019,4320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00742231,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00015311,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Attribute_Backend_Price0.0000112,4480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01872738,192524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00222129,264262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00245141,0960
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00442210,080262,144
OBSERVER: inventory0.00392191,768262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view1.153711,241,3521,310,720
OBSERVER: reports1.150311,182,1041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0008114,3360
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00471442,848524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006130,328262,144
OBSERVER: sendfriend0.0032154,192262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0012170,9520
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0006158,3680
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0090162,9360
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.017616560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00311100,9760
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.0030197,8720
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0013156,0080
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0012152,9120
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.049114,383,8964,456,448
BLOCK: formkey0.00101153,800262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00439731,2800
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00139736,5600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0005975,4160
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0004975,1280
BLOCK: root0.0006171,7600
BLOCK: head0.00061146,208262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000420329,3680
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054248,4400
BLOCK: js_cookies0.0004167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00041537,2880
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00033048,1840
BLOCK: after_body_start0.00051112,520262,144
BLOCK: global_notices0.0004165,8720
BLOCK: top.container0.0003157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0004166,0400
BLOCK: global_messages0.00081151,368262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0004166,1360
BLOCK: core_profiler0.0003157,2240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,352262,144
BLOCK: return_link0.00151198,5520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0001106,3120
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081219,280262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00091242,608262,144
BLOCK: google_analytics0.0004170,1120
BLOCK: wishlist_link0.0003171,552262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061176,8320
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,296262,144
BLOCK: addthis_smartlayers0.0004169,1120
BLOCK: 0.00214278,360524,288
BLOCK: sticky.minicart0.00071211,936262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0004174,3920
BLOCK: newsletter_popup0.0003166,0800
BLOCK: product.info0.00241154,648262,144
BLOCK: product.info.media0.00121160,0880
BLOCK: product.info.options0.0010170,2960
BLOCK: html_calendar0.0009165,9040
BLOCK: product.info.container10.0007166,6720
BLOCK: catalog.product.related0.0007181,9440
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00311114,096262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,3520
BLOCK: productalert.price0.0007167,6240
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0018124,3440
BLOCK: fpc.catalog.product.view.ajax0.0006166,720262,144
BLOCK: product.left.custom10.0004192,8000
BLOCK: product.info.simple0.0005180,9200
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004167,4480
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.0856100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002422,5040
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00162328,0080
frontend/base/default/template/page/empty.phtml0.083112,884,3363,145,728
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01581502,232524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00182830,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00914127,9200
OBSERVER: sharingtool0.00094113,2560
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00694125,6480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005126,6400
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001218,2800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0003120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0320
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view.phtml0.052111,986,7522,097,152
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/media.phtml0.00151106,648262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01351647,128786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01161553,000524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00781289,280524,288
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00291212,328262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.0003210,6400
OBSERVER: catalogrule0.0049177,424262,144
locale/currency0.0016174,7680
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,6320
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,6320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001213,4400
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.01791804,344786,432
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.00741297,528262,144
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.0012114,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00211218,2240
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010128,5200
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,9280
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/onepagecategory/category_list.phtml0.00781303,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003070149,7360