Product was successfully added to your shopping cart.

AIRTECHNIC ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΕΝΩΣΗΣ Φ80 ΔΙΠΛΟΥ ΤΟΙΧΩΜΑΤΟΣ

Γράψτε πρώτος μια αξιολόγηση για αυτό το προϊόν

4,00 €

Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας | Κωδικός Προϊόντος: 2750

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16305520
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.0183100
mage::app::init::system_config0.0019128,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0056196,2560
mage::app::init::config::load_cache0.005611,8080
mage::app::init::stores0.042811,160,5041,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0009113,7680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.02341484,112786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005564,9840
init_config_section:stores_greek0.002012,1680
mage::app::init_front_controller0.00641178,0400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00461107,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0012157,4160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0013144,9280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0020133,7360
mage::dispatch::routers_match1.9251100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.038711,988,8002,097,152
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0017134,1760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0044258,944262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0028133,984262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00581129,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013130,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007811,130,7521,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01691525,7840
OBSERVER: log0.00881191,3680
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0018136,6800
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0019337,2160
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0017334,3120
OBSERVER: pagecache0.0009119,4640
OBSERVER: persistent0.00383153,2000
OBSERVER: persistent_quote0.00181132,4320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009181,2800
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view1.8807100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0012226,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0036197,2080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0020679,7680
__EAV_LOAD_MODEL__0.086122,209,7922,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0022199,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00059361,336262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00159019,4400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00962234,9200
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00015311,1680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Attribute_Backend_Price0.0000112,4240
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.05642756,3521,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00712132,1360
OBSERVER: configurableswatches0.00855144,2960
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001113,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01392214,0320
OBSERVER: inventory0.01202195,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view1.533711,248,7121,310,720
OBSERVER: reports1.531211,189,3041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0007114,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01121449,552524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0015131,6720
OBSERVER: sendfriend0.0024154,368262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0034172,0240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.001016,6080
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0021159,1920
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0052162,9360
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.014116560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00931103,248262,144
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.00921100,104262,144
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0024157,136262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0023153,960262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.067714,409,6964,194,304
BLOCK: formkey0.00591155,5600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00389731,4160
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00139736,8960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0004975,5200
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003975,0320
BLOCK: root0.0010172,1040
BLOCK: head0.00211147,064262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000320329,4240
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00044249,9120
BLOCK: js_cookies0.0005167,8480
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00061537,6400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00033048,2160
BLOCK: after_body_start0.00091113,256262,144
BLOCK: global_notices0.0005166,1520
BLOCK: top.container0.0007158,0080
BLOCK: breadcrumbs0.0006166,3360
BLOCK: global_messages0.00211152,480262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0005166,4320
BLOCK: core_profiler0.0006157,536262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005157,7120
BLOCK: return_link0.00481202,536262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0002106,4560
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00491221,984262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00261244,0720
BLOCK: google_analytics0.0010170,464262,144
BLOCK: wishlist_link0.0006171,8960
BLOCK: wishlist_sidebar0.00161177,752262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,5760
BLOCK: addthis_smartlayers0.0006169,4640
BLOCK: 0.00214279,088524,288
BLOCK: sticky.minicart0.00201212,944262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0007174,7040
BLOCK: newsletter_popup0.0004166,368262,144
BLOCK: product.info0.00211155,2960
BLOCK: product.info.media0.00091159,984262,144
BLOCK: product.info.options0.0008170,3680
BLOCK: html_calendar0.0007165,9760
BLOCK: product.info.container10.0005166,656262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0006182,0480
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00251114,392524,288
BLOCK: bml.center.logo0.0005166,6400
BLOCK: productalert.price0.0005167,7440
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0014124,4800
BLOCK: fpc.catalog.product.view.ajax0.0004166,7760
BLOCK: product.left.custom10.0008193,4000
BLOCK: product.info.simple0.0004180,9040
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0007167,8080
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.1314100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002422,5120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00172328,096262,144
frontend/base/default/template/page/empty.phtml0.128712,924,4162,883,584
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.02281512,800524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00152830,4400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01064128,6800
OBSERVER: sharingtool0.00114113,6320
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00814126,0720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020128,0080
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001418,6720
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0008121,4160
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0006115,7840
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view.phtml0.081912,008,9682,097,152
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/media.phtml0.00671109,056262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.02851657,640786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02541562,536524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00971292,328262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00481214,728262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.0003210,6720
OBSERVER: catalogrule0.0047178,0400
locale/currency0.0044177,0720
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0015145,1440
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014141,9440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001213,4560
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.01931807,976786,432
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.00771300,008262,144
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.0012114,6000
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00221217,536262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0018129,2160
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0008117,7520
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/onepagecategory/category_list.phtml0.01541308,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.007470151,600262,144