Product was successfully added to your shopping cart.

AIRTECHNIC ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΕΝΩΣΗΣ Φ150 ΔΙΠΛΟΥ ΤΟΙΧΩΜΑΤΟΣ

Γράψτε πρώτος μια αξιολόγηση για αυτό το προϊόν

4,00 €

Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας | Κωδικός Προϊόντος: 2753

[profiler]
Memory usage: real: 16515072, emalloc: 16092072
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.5393100
mage::app::init::system_config0.0017127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.024011,7840
mage::app::init::stores0.014911,138,7921,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00571473,176524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005564,9840
init_config_section:stores_greek0.004612,1360
mage::app::init_front_controller0.00401173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00301105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003143,9600
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0019133,3280
mage::dispatch::routers_match3.4809100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.070611,973,9522,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0004133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0023257,8160
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0010132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00271126,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007011,129,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.05781518,3680
OBSERVER: log0.05491190,3680
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0008135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0010337,4320
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0008334,5360
OBSERVER: pagecache0.0004119,6960
OBSERVER: persistent0.00103149,8000
OBSERVER: persistent_quote0.00071129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004180,4560
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view3.4093100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0003225,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0013196,152262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0010679,056262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.041022,178,4402,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0010198,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00069361,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00109019,4320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00712231,280524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00015311,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Attribute_Backend_Price0.0000112,4240
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01692734,336524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00172129,264262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00185141,0960
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00422210,072262,144
OBSERVER: inventory0.00382191,760262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view3.056611,233,2881,048,576
OBSERVER: reports3.056111,174,6801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002114,0320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00671442,832524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0008130,3280
OBSERVER: sendfriend0.0004153,5520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0010170,928262,144
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0006158,344262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0154162,9360
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.017916560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00811100,9840
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.0079197,8800
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0015156,0080
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0014152,9120
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.084814,378,7124,456,448
BLOCK: formkey0.00111153,816262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00519731,2800
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00159736,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006975,4160
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0005975,1280
BLOCK: root0.0007171,7600
BLOCK: head0.00061146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000520329,3680
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00064248,4480
BLOCK: js_cookies0.0004167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00051537,2880
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00043048,1840
BLOCK: after_body_start0.00051112,5200
BLOCK: global_notices0.0004165,896262,144
BLOCK: top.container0.0004157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0004166,0400
BLOCK: global_messages0.00091151,392262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0004166,1360
BLOCK: core_profiler0.0003157,2240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,352262,144
BLOCK: return_link0.00151198,5520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0002106,3120
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061219,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061242,608262,144
BLOCK: google_analytics0.0003170,1120
BLOCK: wishlist_link0.0387171,552262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00081176,8320
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,2880
BLOCK: addthis_smartlayers0.0004169,1120
BLOCK: 0.00194277,7440
BLOCK: sticky.minicart0.00081211,9280
BLOCK: checkout.cart.totals0.0004174,3920
BLOCK: newsletter_popup0.0004166,0800
BLOCK: product.info0.00151154,336262,144
BLOCK: product.info.media0.00061159,3440
BLOCK: product.info.options0.0004169,952262,144
BLOCK: html_calendar0.0004165,6000
BLOCK: product.info.container10.0004166,3600
BLOCK: catalog.product.related0.0004181,608262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071113,4080
BLOCK: bml.center.logo0.0004166,3200
BLOCK: productalert.price0.0004167,344262,144
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004123,7440
BLOCK: fpc.catalog.product.view.ajax0.0004166,3840
BLOCK: product.left.custom10.0005192,808262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004180,6080
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004167,448262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.1845100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003422,5040
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00222328,0080
frontend/base/default/template/page/empty.phtml0.181812,867,0083,145,728
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.06851502,224524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00252830,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01094127,9200
OBSERVER: sharingtool0.00104113,2560
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00834125,6480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006126,656262,144
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001618,2800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0003120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0080
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/loading_mask.phtml0.001114,0640
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view.phtml0.096711,970,6402,097,152
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/media.phtml0.00181106,2800
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01491645,760786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01281551,992786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00721288,240262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00501212,304262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.0006210,6400
OBSERVER: catalogrule0.0019176,4080
locale/currency0.0020174,784262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006143,6640
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005140,6400
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.05551794,776786,432
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.04941294,016524,288
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.0001114,1120
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00061215,408262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0009128,1680
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,9280
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/onepagecategory/category_list.phtml0.00761303,288524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003270149,736262,144