Product was successfully added to your shopping cart.

AIRTECHNIC ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΕΝΩΣΗΣ Φ150 ΔΙΠΛΟΥ ΤΟΙΧΩΜΑΤΟΣ

Γράψτε πρώτος μια αξιολόγηση για αυτό το προϊόν

4,00 €

Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας | Κωδικός Προϊόντος: 2753

[profiler]
Memory usage: real: 16515072, emalloc: 16096016
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.4120100
mage::app::init::system_config0.0017127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.009811,7840
mage::app::init::stores0.014011,138,7841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00611473,184524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005565,0000
init_config_section:stores_greek0.003612,1360
mage::app::init_front_controller0.00341173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0004143,9600
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0019133,3280
mage::dispatch::routers_match1.3709100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.024111,974,0402,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0005133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019257,8160
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0006132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00281126,9360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0007129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007911,129,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01041518,4400
OBSERVER: log0.00721190,3520
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0006135,8320
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0010337,4160
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0008334,5360
OBSERVER: pagecache0.0004119,6880
OBSERVER: persistent0.00113149,8000
OBSERVER: persistent_quote0.00081129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005180,4560
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view1.3440100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0003225,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0020196,176262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0017679,080262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.042522,178,4562,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0011198,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00069361,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00169019,4320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00762231,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00015311,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Attribute_Backend_Price0.0000112,4240
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01762734,384524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00242129,2640
OBSERVER: configurableswatches0.00265141,0960
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001113,0560
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00462210,072262,144
OBSERVER: inventory0.00412191,760262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view1.155411,233,2801,048,576
OBSERVER: reports1.154711,174,6721,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002114,0320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00631442,824524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007130,3280
OBSERVER: sendfriend0.0005153,5520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0012170,944262,144
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0006158,360262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0059162,9360
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.018816560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00391100,9840
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.0037197,8800
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0013156,0080
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0012152,9120
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.042114,378,6324,456,448
BLOCK: formkey0.00101153,800262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00459731,2800
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00139736,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0005975,4160
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0004975,1280
BLOCK: root0.0006171,7600
BLOCK: head0.00061146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000420329,3680
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054248,424262,144
BLOCK: js_cookies0.0004167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00041537,2880
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00033048,1840
BLOCK: after_body_start0.00051112,5200
BLOCK: global_notices0.0004165,872262,144
BLOCK: top.container0.0004157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0004166,0400
BLOCK: global_messages0.00081151,368262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0004166,1360
BLOCK: core_profiler0.0003157,2240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,352262,144
BLOCK: return_link0.00151198,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0001106,3120
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00091219,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081242,632262,144
BLOCK: google_analytics0.0004170,0880
BLOCK: wishlist_link0.0004171,576262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061176,8320
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,2880
BLOCK: addthis_smartlayers0.0004169,1120
BLOCK: 0.00164277,7440
BLOCK: sticky.minicart0.00071211,9280
BLOCK: checkout.cart.totals0.0004174,3920
BLOCK: newsletter_popup0.0003166,0800
BLOCK: product.info0.00131154,336262,144
BLOCK: product.info.media0.00061159,3440
BLOCK: product.info.options0.0004169,952262,144
BLOCK: html_calendar0.0004165,6000
BLOCK: product.info.container10.0003166,3600
BLOCK: catalog.product.related0.0004181,608262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00081113,4080
BLOCK: bml.center.logo0.0005166,3200
BLOCK: productalert.price0.0004167,344262,144
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004123,7440
BLOCK: fpc.catalog.product.view.ajax0.0004166,3840
BLOCK: product.left.custom10.0005192,800262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004180,6080
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004167,448262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.0706100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002422,5040
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00162328,0080
frontend/base/default/template/page/empty.phtml0.068012,867,7363,145,728
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01661502,224524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00182830,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00944127,9200
OBSERVER: sharingtool0.00094113,2560
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00714125,6480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005126,640262,144
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001218,2800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0003120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view.phtml0.035111,971,0962,097,152
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/media.phtml0.00181106,6560
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01091645,760786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00921551,992786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00491288,240262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00341212,304262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.0003210,6400
OBSERVER: catalogrule0.0014176,4080
locale/currency0.0018174,800262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,680262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,656262,144
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00541794,792786,432
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.00101293,992524,288
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.0001114,1120
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00061215,432262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0008128,1680
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,9280
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/onepagecategory/category_list.phtml0.00871303,288524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003670149,768524,288