Product was successfully added to your shopping cart.

AIRTECHNIC ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ 250MM Φ80 ΜΟΝΟΥ ΤΟΙΧΩΜΑΤΟΣ

Γράψτε πρώτος μια αξιολόγηση για αυτό το προϊόν

2,00 €

Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας | Κωδικός Προϊόντος: 2802

[profiler]
Memory usage: real: 16515072, emalloc: 16092280
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5663100
mage::app::init::system_config0.0011127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005511,7840
mage::app::init::stores0.007711,138,7921,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00351473,176524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003565,0000
init_config_section:stores_greek0.001912,1360
mage::app::init_front_controller0.00181173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00131105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011133,3280
mage::dispatch::routers_match1.5434100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014611,973,9522,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0014257,8160
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0006132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181126,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,129,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00611518,3680
OBSERVER: log0.00411190,3680
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0006337,4320
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0005334,5360
OBSERVER: pagecache0.0003119,6960
OBSERVER: persistent0.00083149,8000
OBSERVER: persistent_quote0.00051129,8800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003180,4560
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view1.5283100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0002225,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0009196,152262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0007679,056262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.031022,178,5522,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007198,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00049361,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00119019,4320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00542231,368524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00015311,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Attribute_Backend_Price0.0000112,4240
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01342734,360524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00172129,264262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00185141,0960
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00352210,072262,144
OBSERVER: inventory0.00312191,760262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view1.380911,233,2881,048,576
OBSERVER: reports1.380511,174,6801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002114,0320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00421442,832524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005130,3280
OBSERVER: sendfriend0.0003153,5520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007170,928262,144
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0004158,344262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0005162,9440
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.011416560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00211100,9840
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.0021197,8800
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0010156,0080
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0009152,9120
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.029114,378,6644,456,448
BLOCK: formkey0.00071153,800262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00309731,2800
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00099736,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0004975,4160
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003975,1280
BLOCK: root0.0004171,7600
BLOCK: head0.00041146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000320329,3680
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034248,4400
BLOCK: js_cookies0.0003167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00031537,2880
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00023048,1840
BLOCK: after_body_start0.00031112,5200
BLOCK: global_notices0.0003165,872262,144
BLOCK: top.container0.0002157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0003166,0400
BLOCK: global_messages0.00061151,368262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0003166,1360
BLOCK: core_profiler0.0002157,2240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,352262,144
BLOCK: return_link0.00111198,5520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0001106,3120
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061219,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071242,608262,144
BLOCK: google_analytics0.0003170,1120
BLOCK: wishlist_link0.0003171,552262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051176,8320
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002167,2880
BLOCK: addthis_smartlayers0.0003169,1120
BLOCK: 0.00124277,7440
BLOCK: sticky.minicart0.00051211,9280
BLOCK: checkout.cart.totals0.0003174,3920
BLOCK: newsletter_popup0.0002166,0800
BLOCK: product.info0.00091154,344262,144
BLOCK: product.info.media0.00041159,3440
BLOCK: product.info.options0.0003169,960262,144
BLOCK: html_calendar0.0002165,6000
BLOCK: product.info.container10.0002166,3600
BLOCK: catalog.product.related0.0003181,608262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00051113,4080
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,3200
BLOCK: productalert.price0.0003167,352262,144
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0002123,7440
BLOCK: fpc.catalog.product.view.ajax0.0003166,3840
BLOCK: product.left.custom10.0004192,800262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003180,6080
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,448262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.0725100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002422,5040
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00162328,0080
frontend/base/default/template/page/empty.phtml0.069912,867,1683,145,728
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01611502,216524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00212830,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00894127,9200
OBSERVER: sharingtool0.00094113,2560
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00674125,6480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,640262,144
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0004115,0080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view.phtml0.037111,970,7362,097,152
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/media.phtml0.00131106,2960
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01311645,736786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01121551,968786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00621288,240262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00431212,304262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.0005210,6400
OBSERVER: catalogrule0.0016176,4080
locale/currency0.0020174,776262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,6640
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,6400
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00501794,784786,432
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.00091294,024524,288
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.0001114,1120
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00061215,408262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0009128,1680
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,9280
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/onepagecategory/category_list.phtml0.00981303,328524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003670149,776524,288