Product was successfully added to your shopping cart.

AIRTECHNIC ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ 250MM Φ100 ΜΟΝΟΥ ΤΟΙΧΩΜΑΤΟΣ

Γράψτε πρώτος μια αξιολόγηση για αυτό το προϊόν

2,00 €

Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας | Κωδικός Προϊόντος: 2803

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16299832
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6244100
mage::app::init::system_config0.0028128,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0079196,2400
mage::app::init::config::load_cache0.007411,7680
mage::app::init::stores0.051911,160,0881,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0012113,7520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.02861484,448786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004564,9760
init_config_section:stores_greek0.001912,1360
mage::app::init_front_controller0.00571177,9440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00421107,6800
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0011157,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0012144,9120
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0018133,8320
mage::dispatch::routers_match1.5124100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.037111,988,8722,097,152
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0016134,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0040258,952262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0026133,168262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00551129,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012130,3520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007411,130,6561,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01651525,8000
OBSERVER: log0.00891191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0018136,6800
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0018337,2080
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0016334,3440
OBSERVER: pagecache0.0008119,4880
OBSERVER: persistent0.00363153,0480
OBSERVER: persistent_quote0.00171132,5360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008181,2880
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view1.4700100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0011226,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0031197,3520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0016679,8240
__EAV_LOAD_MODEL__0.081222,205,8642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0025198,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00059361,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00099019,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00772235,1120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00015311,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Attribute_Backend_Price0.0000112,4240
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.05222752,4241,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00622131,9360
OBSERVER: configurableswatches0.00725144,2000
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01052213,7520
OBSERVER: inventory0.00922194,8720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view1.160911,248,6001,310,720
OBSERVER: reports1.158711,189,2641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0005114,4000
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01031449,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012131,5440
OBSERVER: sendfriend0.0021154,360262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0025171,9760
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0016159,0640
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0034162,9360
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.010116560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00581103,056262,144
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.0057199,944262,144
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0019157,032262,144
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0018153,848262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.058014,409,6644,194,304
BLOCK: formkey0.00391155,5040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00349731,4480
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00119736,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0004975,5600
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003975,0160
BLOCK: root0.0008172,1600
BLOCK: head0.00171147,272262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000320329,7360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034249,3760
BLOCK: js_cookies0.0004167,8640
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00051537,6640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00023048,2000
BLOCK: after_body_start0.00071113,136262,144
BLOCK: global_notices0.0004166,1360
BLOCK: top.container0.0005158,0240
BLOCK: breadcrumbs0.0005166,3920
BLOCK: global_messages0.00171152,488262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0004166,4160
BLOCK: core_profiler0.0005157,520262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004157,7360
BLOCK: return_link0.00401202,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0001106,4240
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00411222,152262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00221243,9360
BLOCK: google_analytics0.0009170,448262,144
BLOCK: wishlist_link0.0005171,9440
BLOCK: wishlist_sidebar0.00141177,752262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,5360
BLOCK: addthis_smartlayers0.0005169,5600
BLOCK: 0.00194279,104524,288
BLOCK: sticky.minicart0.00171213,032262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0007174,7600
BLOCK: newsletter_popup0.0004166,416262,144
BLOCK: product.info0.00191155,1920
BLOCK: product.info.media0.00091160,000262,144
BLOCK: product.info.options0.0008170,3360
BLOCK: html_calendar0.0006165,9520
BLOCK: product.info.container10.0005166,672262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0005182,0160
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00241114,408524,288
BLOCK: bml.center.logo0.0005166,6400
BLOCK: productalert.price0.0005167,7680
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0014124,4960
BLOCK: fpc.catalog.product.view.ajax0.0004166,7440
BLOCK: product.left.custom10.0007193,3840
BLOCK: product.info.simple0.0004180,9040
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0007167,7840
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.1248100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002422,5200
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00152328,0080
frontend/base/default/template/page/empty.phtml0.122212,921,8723,145,728
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.02251512,368524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00152830,3680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01004128,6640
OBSERVER: sharingtool0.00104113,7040
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00764126,1200
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020127,9760
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001418,6400
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0008121,3600
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0006115,7680
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view.phtml0.076112,007,2962,097,152
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/media.phtml0.00441109,152262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.02701657,328786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02451562,184524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.01021292,160262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00521214,640262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.0003210,7520
OBSERVER: catalogrule0.0049178,0400
locale/currency0.0044176,9200
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014145,0480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014141,8800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001213,4400
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.01901808,088786,432
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.00761300,112262,144
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.0012114,7200
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00221217,680262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0017129,144262,144
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0008117,8000
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/onepagecategory/category_list.phtml0.01511308,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.007170151,608262,144