Product was successfully added to your shopping cart.

AIRTECHNIC ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ 250MM Φ120 ΜΟΝΟΥ ΤΟΙΧΩΜΑΤΟΣ

Γράψτε πρώτος μια αξιολόγηση για αυτό το προϊόν

3,00 €

Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας | Κωδικός Προϊόντος: 2804

[profiler]
Memory usage: real: 16515072, emalloc: 16091872
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.4875100
mage::app::init::system_config0.0017127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.009811,7840
mage::app::init::stores0.010511,138,7841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0002113,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00541473,184524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005565,0000
init_config_section:stores_greek0.001912,1360
mage::app::init_front_controller0.00181173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00131105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012133,3280
mage::dispatch::routers_match1.4551100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.079711,973,9602,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0015257,8160
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0006132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00171126,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,129,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.07131518,3680
OBSERVER: log0.06641190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0007337,4240
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0006334,5360
OBSERVER: pagecache0.0008119,6960
OBSERVER: persistent0.00183149,8000
OBSERVER: persistent_quote0.00111129,8880
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007180,4640
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view1.3750100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0004225,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0018196,152262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0015679,056262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.043522,178,5202,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0014198,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00089361,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00129019,4320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00762231,344524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00015311,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Attribute_Backend_Price0.0000112,4240
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01752734,352524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00202129,264262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00215141,0960
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00432210,072262,144
OBSERVER: inventory0.00392191,760262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view1.186011,233,2801,048,576
OBSERVER: reports1.185411,174,6721,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002114,0320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00911442,824524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010130,3280
OBSERVER: sendfriend0.0005153,5520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0011170,928262,144
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0006158,344262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0160162,9440
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.018416560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00351100,9840
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.0034197,8800
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0012156,0080
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0011152,9120
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.042914,378,6484,456,448
BLOCK: formkey0.00091153,800262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00439731,2800
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00129736,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0005975,4160
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0004975,1280
BLOCK: root0.0006171,7600
BLOCK: head0.00061146,192262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000520329,3680
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00064248,4400
BLOCK: js_cookies0.0004167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00061537,2880
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00053048,1840
BLOCK: after_body_start0.00051112,5200
BLOCK: global_notices0.0004165,872262,144
BLOCK: top.container0.0003157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0004166,0400
BLOCK: global_messages0.00081151,368262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0004166,1360
BLOCK: core_profiler0.0003157,2240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,352262,144
BLOCK: return_link0.00141198,5520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0001106,3120
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081219,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081242,608262,144
BLOCK: google_analytics0.0004170,1120
BLOCK: wishlist_link0.0003171,552262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061176,8320
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,2880
BLOCK: addthis_smartlayers0.0004169,1120
BLOCK: 0.00204277,7440
BLOCK: sticky.minicart0.00111211,9280
BLOCK: checkout.cart.totals0.0006174,3920
BLOCK: newsletter_popup0.0004166,0800
BLOCK: product.info0.00171154,336262,144
BLOCK: product.info.media0.00061159,3440
BLOCK: product.info.options0.0003169,952262,144
BLOCK: html_calendar0.0003165,6000
BLOCK: product.info.container10.0003166,3600
BLOCK: catalog.product.related0.0003181,608262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00051113,4080
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,3200
BLOCK: productalert.price0.0003167,344262,144
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003123,7440
BLOCK: fpc.catalog.product.view.ajax0.0003166,3840
BLOCK: product.left.custom10.0004192,800262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003180,6080
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,456262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.0595100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002422,5040
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00142328,0080
frontend/base/default/template/page/empty.phtml0.057012,867,2243,145,728
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01401502,224524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00162830,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00844127,9200
OBSERVER: sharingtool0.00084113,2560
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00644125,6480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,648262,144
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.001018,2800
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view.phtml0.030511,970,8242,097,152
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/media.phtml0.00101106,2960
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00951645,800786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00801552,032786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00431288,248262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00291212,312262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.0003210,6400
OBSERVER: catalogrule0.0012176,4080
locale/currency0.0016174,816262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,7040
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,6800
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00501794,800786,432
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.00091294,016524,288
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.0001114,1120
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00061215,432262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0008128,1840
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,9280
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/onepagecategory/category_list.phtml0.00611303,296524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002770149,736524,288