Product was successfully added to your shopping cart.

AIRTECHNIC ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΕΝΩΣΗΣ Φ80 ΜΟΝΟΥ ΤΟΙΧΩΜΑΤΟΣ

Γράψτε πρώτος μια αξιολόγηση για αυτό το προϊόν

3,00 €

Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας | Κωδικός Προϊόντος: 3076

[profiler]
Memory usage: real: 16515072, emalloc: 16091672
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.4124100
mage::app::init::system_config0.0010127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005611,7840
mage::app::init::stores0.008011,138,7841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00371473,184524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004565,0000
init_config_section:stores_greek0.002012,1360
mage::app::init_front_controller0.00181173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00131105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012133,3280
mage::dispatch::routers_match3.3892100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.048111,973,9602,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0015257,8160
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0004132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00171126,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005511,129,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03891518,3680
OBSERVER: log0.03621190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0008337,4240
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0006334,5360
OBSERVER: pagecache0.0004119,6960
OBSERVER: persistent0.00093149,8000
OBSERVER: persistent_quote0.00071129,8880
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005180,4640
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view3.3406100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0002225,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0013196,152262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0010679,056262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.035822,178,4242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0010198,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00079361,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00109019,4320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00672231,264524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00015311,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Attribute_Backend_Price0.0000112,4240
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01432734,336524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00162129,264262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00175141,0960
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00382210,072262,144
OBSERVER: inventory0.00342191,760262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view3.004211,233,2881,048,576
OBSERVER: reports3.003811,174,6801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002114,0320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.05041442,832524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005130,3280
OBSERVER: sendfriend0.0003153,5520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006170,952262,144
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0003158,368262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0528162,9360
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.030416560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00401100,9840
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.0038197,8800
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0014156,0080
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0013152,9120
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.082314,378,6724,456,448
BLOCK: formkey0.00061153,816262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00479731,2800
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00119736,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0004975,4160
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003975,1280
BLOCK: root0.0004171,7600
BLOCK: head0.00041146,200262,144
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000320329,3680
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034248,4400
BLOCK: js_cookies0.0006167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00061537,2880
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00033048,1840
BLOCK: after_body_start0.00031112,5200
BLOCK: global_notices0.0002165,872262,144
BLOCK: top.container0.0002157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0004166,0400
BLOCK: global_messages0.00051151,368262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002166,1360
BLOCK: core_profiler0.0002157,2240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,352262,144
BLOCK: return_link0.00131198,5520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0002106,3120
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00101219,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081242,608262,144
BLOCK: google_analytics0.0006170,1120
BLOCK: wishlist_link0.0003171,552262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00081176,8320
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,2880
BLOCK: addthis_smartlayers0.0007169,1120
BLOCK: 0.00164277,7440
BLOCK: sticky.minicart0.00051211,9280
BLOCK: checkout.cart.totals0.0003174,3920
BLOCK: newsletter_popup0.0002166,0800
BLOCK: product.info0.00101154,328262,144
BLOCK: product.info.media0.00041159,3440
BLOCK: product.info.options0.0003169,952262,144
BLOCK: html_calendar0.0008165,6000
BLOCK: product.info.container10.0005166,3600
BLOCK: catalog.product.related0.0003181,608262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00091113,4080
BLOCK: bml.center.logo0.0002166,3200
BLOCK: productalert.price0.0005167,344262,144
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003123,7440
BLOCK: fpc.catalog.product.view.ajax0.0003166,3840
BLOCK: product.left.custom10.0004192,800262,144
BLOCK: product.info.simple0.0005180,6080
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0007167,448262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.1285100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002422,5040
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00172328,0080
frontend/base/default/template/page/empty.phtml0.125912,867,0723,145,728
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01621502,240524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00142830,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00994127,9360
OBSERVER: sharingtool0.00094113,2560
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00764125,6480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,640262,144
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0080
DISPATCH EVENT:core_block_messages_get_grouped_html_after0.051823,4720
OBSERVER: fpc_core_block_messages_get_grouped_html_after0.051625840
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view.phtml0.093211,970,6962,097,152
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/media.phtml0.00171106,2960
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01511645,784786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01251552,016786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00631288,240262,144
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00421212,304262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.0005210,6400
OBSERVER: catalogrule0.0019176,4080
locale/currency0.0027174,808262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007143,6960
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006140,6720
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00551794,768786,432
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.00091294,008524,288
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.0001114,1120
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00061215,408262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0008128,1680
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0002116,9280
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/onepagecategory/category_list.phtml0.00881303,288524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003670149,736262,144