Product was successfully added to your shopping cart.

MAGAS FIAMMA ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ 11KW

Γράψτε πρώτος μια αξιολόγηση για αυτό το προϊόν

391,00 €

Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας | Κωδικός Προϊόντος: 3794

[profiler]
Memory usage: real: 16515072, emalloc: 16164776
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.9315100
mage::app::init::system_config0.0010127,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9200
mage::app::init::config::load_cache0.005511,7840
mage::app::init::stores0.008511,138,7681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001113,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00401473,168524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005806,1520
init_config_section:stores_greek0.001912,1360
mage::app::init_front_controller0.00191173,736262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141105,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9600
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0016133,3280
mage::dispatch::routers_match0.9075100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014311,973,9682,359,296
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.0003133,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0012257,8160
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0004132,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181126,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004129,5840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004611,129,1522,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00601518,3680
OBSERVER: log0.00391190,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004135,8160
DISPATCH EVENT:model_save_after0.0007337,4240
OBSERVER: fpc_model_save_after0.0005334,5360
OBSERVER: pagecache0.0003119,6960
OBSERVER: persistent0.00083149,8000
OBSERVER: persistent_quote0.00051129,8880
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004180,4640
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view0.8926100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0002225,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0010196,152262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0008679,056262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.030022,178,7761,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0008198,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00049361,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00089019,4320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00522227,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00015311,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Attribute_Backend_Price0.0000112,4240
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01302738,280524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00142129,264262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00155141,0960
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00302210,080262,144
OBSERVER: inventory0.00272191,768262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.731411,233,2801,048,576
OBSERVER: reports0.731111,174,6721,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002114,0320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00411442,824524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005130,3280
OBSERVER: sendfriend0.0003153,5520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006170,928262,144
OBSERVER: quickview_check_referer_url0.0004158,344262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.02961134,6240
layout/package_update: default0.0112145,7920
layout/db_update: default0.1185100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0001126,1440
layout/db_update: STORE_greek0.1169100
layout/db_update: THEME_frontend_smartwave_porto0.1158100
layout/package_update: quickview_index_view0.0084137,2320
layout/package_update: catalog_product_view0.0072133,6560
layout/db_update: MAP_popup0.1134100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.1122100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.1109100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.1095100
layout/db_update: catalog_product_view0.1076100
layout/db_update: quickview_index_view0.1065100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.1053100
layout/db_update: PRODUCT_28250.1040100
layout/db_update: customer_logged_out0.1025100
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.010215520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00201100,968262,144
OBSERVER: fpc_controller_action_layout_generate_blocks_before0.0019197,872262,144
DISPATCH EVENT:fpc_helper_collect_params0.0009156,0080
OBSERVER: fpc_fpc_helper_collect_params0.0008152,9120
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.028114,378,6724,194,304
BLOCK: formkey0.00061153,8000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00299731,2800
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00089736,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003975,4160
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003975,1280
BLOCK: root0.0004171,760262,144
BLOCK: head0.00041146,1920
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000220329,3680
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00034248,4240
BLOCK: js_cookies0.0002167,5440
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00031537,2560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00023048,1840
BLOCK: after_body_start0.00031112,528262,144
BLOCK: global_notices0.0002165,8720
BLOCK: top.container0.0002157,6720
BLOCK: breadcrumbs0.0002166,040262,144
BLOCK: global_messages0.00051151,3680
BLOCK: global_cookie_notice0.0002166,1360
BLOCK: core_profiler0.0002157,248262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,3520
BLOCK: return_link0.00101198,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0001106,3120
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061219,280262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061242,6080
BLOCK: google_analytics0.0003170,112262,144
BLOCK: wishlist_link0.0002171,5520
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041176,832262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002167,2880
BLOCK: addthis_smartlayers0.0003169,1120
BLOCK: 0.00124277,760524,288
BLOCK: sticky.minicart0.00051211,952262,144
BLOCK: checkout.cart.totals0.0003174,3920
BLOCK: newsletter_popup0.0002166,0800
BLOCK: product.info0.00091154,3040
BLOCK: product.info.media0.00041159,344262,144
BLOCK: product.info.options0.0003169,9520
BLOCK: html_calendar0.0002165,6000
BLOCK: product.info.container10.0003166,360262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003181,6080
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00051113,4080
BLOCK: bml.center.logo0.0003166,3200
BLOCK: productalert.price0.0003167,3440
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003123,7440
BLOCK: fpc.catalog.product.view.ajax0.0003166,384262,144
BLOCK: product.left.custom10.0004192,8000
BLOCK: product.info.simple0.0003180,6080
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,4480
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.0600100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002422,5040
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00142328,0080
frontend/base/default/template/page/empty.phtml0.057212,868,7043,145,728
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01351502,224524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00142830,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00844127,9200
OBSERVER: sharingtool0.00084113,2560
OBSERVER: fpc_core_block_abstract_to_html_after0.00634125,6480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,6400
frontend/base/default/template/digitalup/skroutz/script.phtml0.0002120,2400
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/lablequickview.phtml0.0003115,0160
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view.phtml0.030311,972,3201,835,008
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/quickview/page/media.phtml0.00111106,248262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00931645,808786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00771552,016524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00401288,248524,288
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00281212,312262,144
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.0003210,6400
OBSERVER: catalogrule0.0011176,408262,144
locale/currency0.0016174,8160
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,6880
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,6560
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00511794,816786,432
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.00091293,992262,144
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.0001114,1120
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00061215,440262,144
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0008128,1840
frontend/base/default/template/page/html/cookienotice.phtml0.0003116,9760
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/onepagecategory/category_list.phtml0.00691303,312524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002670149,7520